Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A plus500 on hogyan tudok...

A plus500 on hogyan tudok tőkeáttétel nélkül részvényt venni?

Figyelt kérdés
Tegnap csak próba képp feltöltöttem 30ezret es vettem belőle 2 részvényt 25ezerert. Namarmost gondoltam kivsit feljebb megy az arfolyam ki is veszek de ez sajnos nem ilyen egyszeru. Kezdeti letetnek beszamitott 12500 forintot es ezt nem tudom kivenni csak a maradek 17500at. Magyarul ha barmikor veszek reszvenyt ezen az aplikacion keresztul akkor a kezdeti letetet soha nem tudom majd kivenni? Hogyan tudok ugy reszvenyt venni hogy csak egyszeruen megveszem es ha feljebb megy eladom?

2022. márc. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt miből gondoltad, hogy plus500-on érdemes kereskedni?



Egyébként, amit vettél, az jó eséllyel nem is részvény, hanem részvény-cfd...

2022. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen igen az lesz az. Korulneztem es ez jonak tunt de nagyon keves tudasom van sajnos ezen a teren
2022. márc. 17. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Na ez a gond.


Először olvasgatni kellene (tőzsde témájú facebook-csoportokban, elemzeskozpont.hu és más weboldalakon), témába vágó videókat nézegetni (youtube-on rengeteg van), ingyenes online webináriumos képzéseken akár naponta részt venni (pl. xm.com/hu/webinars), kérdezni, s csak utána befizetni és venni...

2022. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezert vettem csak kis osszegben. De a kerdesem meg mindig az hogy ki lehet e a letetet is venni?
2022. márc. 17. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Amint eladtad a cfd-det. Az a letét a cfd "ára". Amíg benne vagy a pozícióban, addig az a pénz foglalt, azaz letétben van. Amint zárod a pozíciód, felszabadul, s vehetsz érte valami mást vagy épp kiveheted a plus500-ból.
2022. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2022. márc. 17. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha részvényt akarsz venni, és nem valami származtatott terméket, azt ne a Plus500-nál vegyed, hanem egy normális bróker cégnél.
2022. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Tudnatok mondani olyan broker ceget ahol rendes reszvenyt lehetne venni nem cfd t?
2022. márc. 18. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Hazaiak közül pl. Random Capital a legnépszerűbb, főleg TBSZ-szel.
2022. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!