Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Koldulásból pénzszerzés...

Koldulásból pénzszerzés bolt,templom előtt?Hogy érdemes csinálni és hol?Ki mennyire próbálná meg az ilyet,mennyire veszélyes csak úgy kiülni akárhová is?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá hogy megpróbálom mivel annyira szegény vagyok,tovább nem részletezném.Netem azért van ha kérdeznétek mert nagy nehezen sikerül kifizetni a rezsi mellett.Nem vernének meg hulligánok?Terhes vagyok.Tudom nem sok de azért van egy kettő jólelkű ember aki hogyha megteheti,segítene.Ugye a rendőrök nem igazoltatnának vagy lenne következménye?Elvégre vannak zenélő koldulók is és láttam már templom lépcsőjén is koldust.Mennyire veszélyes lenne ha leülnék egy kispárnára és ott várnék,amíg lesz valami.
2022. ápr. 1. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbb érdeklődj körbe a területen ahol szeretnéd csinálni, mert sok helyen le vannak osztva a területek és baj lesz belőle ha valaki másnak a területén kezdesz bele.

Amúgy ha jól csinálod egész sokat össze lehet szedni. Én egy vidéki városban laktam és onnan voltak akik - kihasznála a 90%-os utazási kedvezményt - családostul jártak Budapestre.

2022. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem milyen terület magyarázd el légyszi.
2022. ápr. 1. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha más koldus területére tévedsz és ott űzöd az ipart, hamar bajba kerülsz.


Aztán van még a koldus maffia is, ami meg még keményebben lép fel, ha belezavarsz az üzletbe.


De simán lehet, hogy elvisznek és eladnak örömlánynak külföldre...

2022. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz a területes dolgon? Nézz körül azon a környéken, ahova menni akarsz, mert előfordulhat, hogy bizonyos helyek már "foglaltak".

Okos ötlet egyébként ilyen anyagi helyzetbe gyereket szülni.

2022. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem
2022. ápr. 2. 14:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit célszerű felvenni hogy tényleg elérjek is valamit,pl hàzi papucs ?Út közbe átcserélném a cipőt arra .:D
2022. ápr. 2. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
meleg ruhát... de ha jó a szöveged, kb. jól öltözötten is megszánnak 200 Ft-tal. de miért nem mész el dolgozni, bármit??
2022. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én alul öltözötten mentem meg papucsban hogy jobban adjanak és összegyűjtöttem majdnem 2000 Ft őt.
2022. ápr. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!