Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felvehetnek úgy, hogy két éve...

Felvehetnek úgy, hogy két éve nem volt bejelentett munkahelyem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, jelenleg esti iskolába járok. Fel szeretnének venni egy drogériába dolgozni. Viszont nekem csak 2 bejelentett munkahelyem volt. Az egyik 3 hónapig, a másik másfél hónapig. Ennek már két éve. Utána dolgoztam sok helyen, viszont nem jelentettek be. Albán pékségekben, kisboltokban. Nincs nyoma a rózsaszín kiskönyvemben. A tb-t rendeztem, és februártól átvállalták, jövő év februárjáig. A kérdés csak annyi, hogy ez a helyzet befolyásolhatja-e a véleményüket, azzal kapcsolatban, hogy felvesznek-e?

2022. ápr. 6. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És? Sehová nem kell az önéletrajzba beleírni, hogy be voltál-e jelentve
2022. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Siman
2022. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kell beleírni. De a rózsaszín kiskönyvbe vezetve van , hogy mikor, hol voltam bejelentve. Ezt meg az üzletvezető elfogja kérni.😅
2022. ápr. 6. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, sokan elvesztik a kiskönyvüket amúgy is, kétlem hogy mindenkinek a 100% valóságot tükrözné. Nekem is van 1 év hézag itt-ott de a kutyát nem érdekelt.
2022. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 év feketézés után lettem felvéve az állami szférába zabot hegyezni. Egy elnéző mosollyal nyugtázták, hogy ennyi idő alatt nem volt bejelentett munkahelyem. Előtte már a felvételi beszélgetésen közöltem HR Micikével, hogy nyugdíjas állást keresek, mivel már mindenem megvan: lakás, kocsi, tartalék... 😂😂
2022. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam. Köszönöm a választ mindenkinek!😁
2022. ápr. 6. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel egy 25 év alattinál. Mellesleg ha pl elmész ápolónak dolgozni, mert elvégezted, de előtte 8 évig gyárban melóztál, akkor is pályakezdőnek számítanál. Mert szakmailag nem releváns a gyári munka. Így van a hézagokkal is. De 25 év alatt a kutyát nem érdekli, ha van 2 üres éved. Mondhatod azt is, h tanultál. Nem fognak utána nézni. Azt viszont inkább ne reklámozd, hogy feketéztél.
2022. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki, hogy az utolsó helyemen, egyszerűsített foglalkoztatással voltam. Viszont nem pecsételtek az OEP igazolványomba. Azt mondta az üzletvezető, hogy menjek vissza és pecsételtessek bele, meg írják bele mettől-meddig voltam ott. Nem hiszem, hogy bele fognak írni. Főleg, hogy a fizetésemért is 2 hétig könyörögtem, a jelenlétit meg helyettem írták alá. Viszont így nincs kilépőpapírom és nem tudnak felvenni.
2022. ápr. 11. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!