Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg fog jönni a csomag?

Meg fog jönni a csomag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban rendeltem cipőt, amit kártyával kellett fizetni. Miután elutaltam a pénzt kaptam visszaigazolást amelyben először az volt furcsa hogy az idő nem egyezett azzal amikor én valójában elutaltam, ráadásul az email a spamek között volt. Kaptam egy "megjegyzést" is amelyben a devizaárfolyamra hivatkozva azt írták hogy a kivonaton feltüntetett összeg kissé eltérhet a valós ártól. Ez az eltérés 10500 ft. Ez lehetséges, vagy aggódnom kéne hogy nem csak hogy lehúztak, de a csomag sem fog megjönni?

A kiszállításra 3-10 napot írtak így természetesen még reménykedem hogy legalább elküldik... Valaki aki volt már hasonló helyzetben tudna segíteni hogyan tudnék utána járni?

Köszönöm



2022. ápr. 19. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan rendeltél és milyen értékben?
2022. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Innen, 22177 ft értékben, amire egy állítólagos 5008 ft értékű szállítási díj jött rá, de végül 37600 forintot vontak le

2022. ápr. 19. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, ennek a kamunak bedőltél?

Bankodnál tiltsd le a kártyát és kérj chargebacket!

2022. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezt megszívtam, igen sajnos be mivel pont ezért nem szoktam ilyen módon vásárolni.

Köszönöm szépen a segítséget:)

2022. ápr. 19. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Bébi, ahol a kapcsolat oldalon ez jelenik meg: [link]

onnan nem rendelünk! Egy kapcsolat oldalon legyen már rajta a székhely címe, a telephely címe. Tudjam, hogy melyik városban van. Telefonszám, cégjegyzékszám, bankszámlaszám. Ilyesmi. Amit az Opten cégadatbázisába beírva még azt is kiadja, hogy mennyi volt a tavalyi árbevételük. Fotó az üzletről, stb. De ahol semmit nem tudsz meg a webáruházban a cégről, onnan NEM rendelünk. Mert átverés!

2022. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!