Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szendrei...

Mi a véleményetek Szendrei Ádámról, meg a könyvéről, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Érdemes megvenni
Nem érdemes megvenni
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nem hiszek a könyvében úgyhogy nem vettem meg. Ha téged érdekel, szánd rá azt a párezer forintot. Hátha van benne egy-két hazsnos gondolat.
2022. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Az ki?
2022. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem hasznos, érdemes megvenni
2022. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
El se olvastad, de nem hiszel benne. hogy akarsz véleményt mondani, nem is tudod mi van benne. én elolvasnám, de futárral szállít csak, inkább offolom.
2022. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
#4 - Nyilván leírta, hogy kb miről szól. Abból el lehet dönteni, hogy téged érdekel-e vagy sem. Engem neem, de attól még mást érdekelhet.
2022. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Mivel nem egy túl hiteles ember, ezért a könyve sem érdekelne túlzottan. Valamint sajnos szakmai hiányosságai is vannak, ami többszörösen is kiderül az ingyenes tartalmaiból.
2022. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Ezek a könyvek olyanok, hogy ha egyet olvastál, olvastad mindet. Az üzenetük pofonegyszerű: ami pénzed van, azt ne fogyasztásra költsd, hanem fektesd be, és pár éven belül már dől a lé passzív jövedelem formájában, mert a kamatos kamatnak hála csak a pénzed fog dolgozni helyetted. Egyszer erőt vettem magamon, és elolvastam Kiyosaki remekművét… tényleg nem akarok rosszindulatú lenni, de ezzel az egy mondattal lényegében összefoglaltam annak a 200 oldalas könyvnek a 90%-át, mert lényegében ezt ismételgeti különböző ábrákon és történetekben keresztül, hogy tuti felfogd.

Maga a gondolat tényleg jó, de konkrétumokat nem mond, ahogy arra se ad választ, hogy mit és hogyan csinálj másképp, ha mégse jön be a buli.

A kérdésben említett könyvet nem olvastam, nekem bőven elég volt az a pár YouTube videó, amit láttam, amik nem igazán cáfolták bennem azt, hogy ez bármi újat tudna mondani, illetve cimborámnál belelapoztam, ami megerősített ebben.

Életvezetési, motivációs könyvnek nem rossz, de gazdasági, pénzügyi könyvnek szakmaiatlan.

2022. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

#7 "de konkrétumokat nem mond"


Helyetted ne csinálja meg a melót? Hogy mondjon konkrétumot, ha millió+1 ember olvassa és mire leírja kb elment felette a világ, jött egy háború, vírus, stb. ami jó pár üzletet átrendezett.

2022. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Szendrei Ádám egy féligazságokat és közhelyeket puffogtató internetes bohóc. Abból él, hogy másokat hülyít.

Látatlanban is egy kalap sz..rnak tartom a könyvét.

2022. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
43%
Teljesen megéri a könyve, én olvastam ezt is és a gazdag papa szegény papát. Egyérteélmű,hogy konkrét dolgokat nem ír egyik se,hiszen az embernek maga kell megtalálnia a számára leginkább hozzáillő befektétést és stratégiát. Kezdő löketnek tökéletes,illetve hogy átgondolj néhány dolgot a pénzügyeiddel kapcsolatban. Kiyosaki műve műve azonban nekem sem tetszett mellesleg,de legalább rövid,1x érdemes elolvasni
2023. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!