Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes fektetnetni...

Mibe érdemes fektetnetni 3millió 400 ezer ft-ot?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Kértem néhány ácstól egy 4×8 méteres nyitott kocsibeállóra árajánlatott olyan 2,5 - 3 millió között lenne valahol. Ha szükséged van kocsibeállóra akkor abba érdemes fektetni.
2022. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
ETH
2022. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én földet vennék belőle valahol. Dunántúli falvakban simán lehet ennyiért pincéket kapni egész jó telkekkel. Lehet újítgatni, és egy hétvégi háznak jó lehet. Lehet gyümölcsöst, szőlőt bármit ültetni, vagy szimplán egy csomó fát bokrot, hogy olyan legyen mint egy erdő, a közepén egy réttel, ahol sátrazni lehet.
2022. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem Nógrád baz meg ilyen helyeken, még szép hegyvidéki területet is lehet ennyiért venni. Bár lehet ahhoz kicsit kevés. Én egy pincét vásároltam, 3000m2 földdel. Nagyon jó állapotú, Balaton egy köpésre kocsival, van a faluban fürdő, kirándulási lehetőség, szóval tök király.
2022. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha 4-5 éves tavon gondolkodsz akkor bitcoin etp tbsz szamlan
2022. máj. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, ti hol találtatok ennyi pénzért jó ingatlant?


(Nem cinikusan kérdezem, ne értsétek félre, hanem valóban érdekel. Egy kevés pénzt én is be szeretnék jól fektetni, csak betegség miatt nem szeretnék túl távol vásárolni.)

2022. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatos, bárhol vannak ilyen pincék. Az enyém olyan, hogy belépsz, balra egy szoba, ahova beléptél jobbra a konyha és előrél egy kis zuhanyzó wc egy nagyon kicsi szobában. A nagy szoba, ugy3 amibe belépsz, annak a végén meg lefele a pince. Az egész mögött nagy telek. Ez nagyon jó állapotú. Valószínűleg most a mellettem lévőt is megveszem a nyáron. Azt 1 millióért árulják. De az épület az nagyon szutyok. De így legalább a földem szép széles lesz. Erre a részére valószínűleg egy csomó fát fogok ültetni és beerdősítem.
2022. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!