Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Samandriel-...

Mi a tapasztalat a Samandriel-Group Kft-vel kapcsolatban? Kriptopénz befektetésekkel foglalkozik, nagy nyereséggel kecsegtet.

Figyelt kérdés

Régebbi nevén Pölöskei Katalin Kft. volt a nevük.


Azt ígérik, hogy a befizetett pénzt kriptó pénzbe fektetik, és nagyon magas hozamot érnek el vele.


MNB pénzügyi tevékenységet végzők listáján nem találtam, ott csak mint biztosítási ügynökök szerepelnek.


És csupán kb 12-13 millós éves az árbevételük.


Honlapjuk üres jelen pillanatban:

[link]


Ügyfélportájuk:

[link]



#befektetés #bitcoin #kriptovaluta #samandrielgroup #samandriel-group
2022. máj. 6. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
88%

Nagy nyereséggel én is szivesen kecsegtetlek. A befektetett pénzed én is kriptoba teszem (legalábbis egy kis részét) amint milliárdokat fogunk keresni.


Kb annyira higyj nekik mint nekem.

2022. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
80%
Én személy szerint a Krakent és Binance-et preferálom a Pölöskei Katalin kft-vel szemben, de ízlések és pofonok...
2022. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. De ahogy a kérdés szólt, nem az alternatív megoldások érdekelnek, és nem általános javaslatok, még ha azok jószándékúak is.


Sőt engem nem is kell megggyőzni, egy ismerősöm keresték meg.


És ezért vagyok olyanok véleményére kíváncsi akik ezzel a céggel már kerültek kapcsolatba. Kíváncsi vagyok hol a buktató benne...

2022. máj. 6. 20:30
 4/83 anonim ***** válasza:
84%
Édes f*szom. A buktató ott van, hogy ilyen nincs hogy befozetsz velekinek kriptófa, oszt majd többet ad vissza, meg hatalmas nyereményt. Aki tudja mi az a bitcoin, az ilyen e nem megy bele, aki meg nem tudja, és olyan minimálisan se néz utána hogy ez mi, azt majd lehúzza a pölöskei katalin káefté.
2022. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
83%
Bocs a pár elírásért, nem ért annyit a téma, hogy küldés előtt visszaolvassam amit bepötyögtem.
2022. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:

4: Az altalanossagokkal (es sok mas dologgal) igen tisztaban vagyok. Es nem veletlenul tettem fel a kerdest.. csak nem akartam befolyasolni a valaszadokat eleve negativ eloitelettel.


De en a kokret modszerukre vagyok kivancs, az "ugyfelek" tapasztalataira.


Igen.. en is tudom hogy evi 9000% hozam nincs :) Foleg amit meghirdetnek... :D

2022. máj. 7. 11:25
 7/83 anonim ***** válasza:
71%

Miért gondolod, hogy itt találsz majd olyan embereket, akik egy konkrét gagyifos tucatscammert a száz közül pont ismernek, pláne leálltak velük?

Akiknek be vannak állítva a kriptós címkék és olvassák ezeket a kérdéseket, az pont nem az a demográfia, akit te keresel. Inkább a haverod vonalán kéne elindulni: miért keresték meg, hogy keresték meg, milyen facebook csoportokban aktív, ez alapján kikre utazhatnak, és olyan körökben megkérdezni ugyanezt.

2022. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
19%

Én most szerződtem le velük, majd leírom hogyan alakult.

A kérdező nem írta le a pontos stratégiát, ők botos kereskedéssel foglalkoznak hivatalból (gyakorlatban majd kiderül). A napi kereskedési nyereség 20%-a illeti meg őket, ezen keresnek.

Én ismerem a cégvezető fiát, rajta keresztül tudok egyet d mást a számszaki részről. Majd persze kiderül pontosan minden hamarosan, akkor kifejtem itt is, hogy mennyire valid.

Az oldal egyébként az egyik egy felhasználói fiók oldal (amit belsőleg regisztrálnak, ha szerződtél), a másik pedig azért nincs kész, mert most kezdenek szélesebben elterjedni.

2022. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:

Mosz nem azert de konkretan eddig a 8. valaszado az egyetlen aki a konkret kerdesben eddig a leghasznosabbat irta, illetve a kerdesre valaszt... Leponotoztatok.


Aki meg csak nagy altalanossagokat puffogtat es messze nem a kerdesre valaszol meg... felettek ertekelve.


Szamonra erthetelen akkor hogy a pontozasnal ezek szerint nem "hasznossag" hanem szimpatia alapjan megy a pontozas?


Bar a 8-as lepontozasat akkor sem ertem. Vette a faradtsagor, es leirta mit tapasztalt eddig. Mi az ami ebben valakinek nem tetszik ami ennyire kifogasolhato.?


Kedves 8-as ha itt ennyi troll van, akik meg a kerdes megvalaszolsara sem hajlandok, ne faraszd "ezeket" infokkal. Kerlek ird meg csak nekem maganban a tapasztalatokat. En elore is koszonon.

2022. máj. 13. 20:04
 10/83 anonim ***** válasza:
69%
Azért van lepontozva, mert a válasza alapján valaki még legitimnek is hihetné ezt a scamet, ha véletlenül erre az oldalra téved guglival. Itt egyedül te vagy a troll, kiírod a kamu aggodalmaskodó kérdésedet ezzel az ócska "megkeresték az ismerősömet" szöveggel, majd másik accountról jól megnyugtatod a "kérdezőt" és eloszlatod az aggályokat. Végül hosszasan, indokolatlan érzelmi töltettel kommentálod a pontozás állását... Pro tip: regisztrálj pár új fiókot, és pontozd fel azokról, elvégre scammer vagy :)
2022. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!