Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ad kunát a Wise kártya ?

Istyyy44 kérdése:

Ad kunát a Wise kártya ?

Figyelt kérdés
Rendeltem Wise kártyát meg is érkezett. Ha utazok a nyáron Horvátországba és teszem erre a kártyára (számlára) euróban pénzt. Akkor ezzel tudok fizetni külföldön ahogy en tudom és pénzt tudok levenni ? Mármint euró van rajta,hovátba az automata tud adni a kártyáról kunát nekem ? Mert pont az a lényeg hogy ne keljen pénzt váltogatnom magyarban. Szóval ad kunát ki az euroért cserébe az automata ?

2022. máj. 14. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ad. Eleve előre is válthatsz, hiszen lehet kunás alszámlád, de ha euróban van a pénzed rajta, akkor azonnal vált az aktuális arfolyamon, ha fizetsz vagy pénzt veszel fel.


Pénzt felvenni mondjuk annyira nem éri meg, mert az adott automata üzemeltetője fog lehúzni rólad egy díjat (a konkrét összeget kiírja az automata).

2022. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet jobban jársz ha mindjárt teszel át kuna számlára...ahogy előttem írták levenni pénzt nem nagyon éri meg :( de ha nem lehet kártyával fizetni akkor nincs más megoldás...bár már lehet nem is aktuális hiszen májusban kérdezted :(
2022. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!