Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány kriptovalutát lehet...

Hány kriptovalutát lehet létre hozni?

Figyelt kérdés
Van egy pár dolog amit nem értek. Például valaki létrehoz egy kriptovalutát. Azt értem hogy sok kódolás meg hogy erős pc kell hozzá stb. de azt nem,hogy hány darabot hozhat létre összesen? Mitől függ hogy hány darabot mennyi idő alatt hoz létre?

2022. máj. 21. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyit nem szégyellsz.
2022. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eros pc? :)) Olvass meg kicsit, nagyon nem tudod mirol beszlesz
2022. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Például valaki létrehoz egy kriptovalutát. Azt értem hogy sok kódolás meg hogy erős pc kell hozzá stb. de azt nem,hogy hány darabot hozhat létre összesen?"


Szerintem te azt a két fogalmat zutyulod össze egyé, mikor valaki egy új kriptovalutát hoz létre, meg mikor valaki már egy létezőt bányászik.

2022. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kriptovaluta darabszáma tök mindegy. Még akár olyan kriptovaluta is létezhet amiből összesen 1 db van. ERC-20 tokenek decimál értéke 18 általában, vagyis 18 tizedesjegyig oszthatóak. Így 1 darabos kriptovalutát is létre lehet hozni mert akár 0,000000000000001 is tranzaktálható.
2022. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!