Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Apró pénz beváltó?

Apró pénz beváltó?

Figyelt kérdés

Győrben vagy közelében nincs olyan autómata ami apró pénzt vált nagyra? Mi ennek a neve egyáltalán?

Kb 20-30 ezer ft apróról van szó


2022. máj. 26. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is feltettem, de állítólag ez ebben a országban ismeretlen fogalom.
2022. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bankban be tudod váltani.

Lehet h postán is.

2022. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%
Rollnizva bármelyik postán beváltják, anyum csekket is szokott fizetni vele.
2022. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Postán úgy 8-10%-ért váltják be, ha jól emlékszem. Csekk befizetésnél nem vonnak le belőle semmit. Aprópénz beváltásáról csak álmodni lehet egy olyan országban, ahol a postákon is nagy gondot jelent 200 db pénzérme megszámolása, pedig egy érmeszámológép kb 60 ezer ft-os beruházást jelentene. De így ciki bemenni beváltani aprópénzt, mert a dolgozók látványosan szenvednek vele, a sorban álló ügyfelek meg nagyon csúnyán néznek rád amiért feltartod a sort.
2022. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért is várok el ilyen hatalmas dolgokat ettől az országtól nem tudom


Köszi a válaszokat, akkor télen majd a kb fél táskányi apróval fűtök

2022. máj. 26. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Postán be tudod váltani ha rollnizva van. Én automatákba szoktam bedobálni ha sok az apróm. Autómosó, üdítős automata, önkiszolgáló kasszák :D
2022. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az önkiszolgáló kasszáknál szoktam fizetni vele. Nem is számolom, csak beledobok egy marékkal. Postán is beváltják.

[link]

2022. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!