Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal egyenlegről, hogy...

PayPal egyenlegről, hogy tudnám a pénzem megszerezni?

Figyelt kérdés

Évek óta használok paypalt, de még sohasem kaptam oda pénzt, most viszont, aki fizetett nekem, így küldte a pénzt.

Revolutra szeretném átrakni.

Appon és online felületen más jön be. 6600x megerősítettem már a Revolut appban a kártyámat, mert az app oda irányított, mikor a kifizetés kértem. De utána nem jelenik meg, mint opció, hogy oda elküldhetem, hanem újra megerősítésre megy. Utána megtaláltam, hogy az összes kártyám (Revolut, OTP kártyák) abban az opcióban vannak, hogy oda nem engedi küldeni.

Laptopon az jött fel, hogy számlaszámot kellene megadnom, ahova elküldik, de nem tudom olyan formátumban megadni, hogy a jó legyen.



2022. jún. 7. 12:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ha legközelebb vásárolok, az egyenlegről fogja levonni az összeget?

Pl. 10000 ft van mondjuk az egyenlegen, de 30000-ért vásárolok, akkor a 10000et levonja az egyenlegemről, 20000at meg a kártyámról, vagy mindent a kártyáról von és ügyeskednem kell, hogy valamikor pont 10000ért vásároljak és onnan vonja le a pénzt?

2022. jún. 7. 12:37
 2/21 anonim ***** válasza:
Revoluton nem csak kártyás feltöltés van. Bankszámlára utalni is lehet. Revolut app-ban nézd meg az adataidat és a paypal-ból utalj revolut számlára.
2022. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy csak webes felületen tudod megoldani.

Telefonon néztem, ott nem jelent meg nekem a bankszámlás

lehetőség.

2022. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De a Revolut bankszámla adatokat nem tudtam beírni, mert magyar ibant akar csak, nem engedi másra módosítani
2022. jún. 7. 14:10
 5/21 A kérdező kommentje:

“…

A PayPal mindent megtesz bankszámlaadatai védelme és biztonsága érdekében. Csak magyar forintban vezetett bankszámlát csatolhat.


Bank neve

Számlaszám

Név



Bank csatolása


Inkább egy egyesült államokbeli bank csatolása…”


Revolut se nem magyar, se nem amerikai :/

2022. jún. 7. 14:15
 6/21 A kérdező kommentje:
Eurot utaltak nekem, euroban van az egyenlegen
2022. jún. 7. 14:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem kell csatolni semmit.

Utalás

Név

Bankszámla szám

2022. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem találok olyan opciót, hogy sima utalás. Csak azt amikor email címet beírom és paypal felhasználónak elküldöm
2022. jún. 7. 15:10
 9/21 A kérdező kommentje:
Talán megvan, de ott úgy értelmezem, hogy felszámol €1,99-t bármennyit is utalnék
2022. jún. 7. 15:13
 10/21 A kérdező kommentje:
Revolut pedig nem található a bankok listája között
2022. jún. 7. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!