Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell kártyaszám nélküli...

Hogyan kell kártyaszám nélküli bankkártyát adni a PayPal fiókomhoz?

Figyelt kérdés
Van egy német bankszámlám, de magán a bankkártyán nem szerepel semmiféle kártyaszám, csak az IBAN számlaszámom. Hogyan tudom hozzáadni a kártyámat ebben az esetben?

2022. jún. 12. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy.
2022. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a revolut NFC vel beolvassa a bankkártya számot és a lejárati időt. Kártyám hátulján lévő háromjegyű számot viszont nem.

(Kártya hozzáadása funkció)

2022. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Bankszámlát is hozzá lehet adni, persze azt nem tudom, hogy akkor működik-e.(banki applikációban sem tudod megnézni a kártyaszámot?)
2022. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hintalow ***** válasza:

Erre alapvetően nèmet oldalakon kellene rákèrdezni, mert a paypal működèse országonkènt különböző, az adott ország bankrendszeri sajátosságaihoz igazodva.

A nèmeteknèl pl közkedveltek a sajat gyártasú, csak belföldön használható, butìtott bankkártyák, valszeg neked is ilyen van, jó esèlyel nem is használható online.

A nèmeteknèl tudtommal a pènz forrasa lehet bankszámla tranzakcióknál, ilyen csoportos beszedès szerű opcióval szednek le közvetlenül róla pènzt, ha be van regisztrálva.

Ès persze ezek a dolgok egy nèmet regisztrációjú paypal fiókkal működnek, ha itthon regisztrál paypalod van, ahhoz nem fogsz tudni nèmet számlákat/kártyákat hozzácsatolni.

2022. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!