Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha adna az állam fixen annyi...

Ha adna az állam fixen annyi pénzt bármeddig amiből a rezsi + élelmiszerköltséged kijönne meg mondjuk + pár tízezer forint felmondanál és élnél abból?

Figyelt kérdés
Én azonnnal.
2022. jún. 22. 16:22
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy ez csak egy elméleti kérdés de szerinted hogy jönne ez össze? Ki fizetné ezt meg?
2022. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Adóból lehetne fedezni. Nyugati országokban ilyesmi rendszer van. Persze itthon nehezebb lenne itt túl sokat lopnak a politikusok IS.
2022. jún. 22. 16:45
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Na de milyen adóból? Ha senki nem dolgozik csak ingyenél akkor kinek az adójából lesz itt kánaán?


Itthon azért nehezebb mert tele van az ország olyanokkal akik nem azon gondolkoznak hogy hogy lehetne többet jobban keresni hanem azon hogy hogy lehetne ingyenélni.

2022. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

14: Itt is írták többen hogy nem mondanának fel, nyilván sokan dolgoznának ugyanúgy.


Engem az érdekel hogy mennyien élnének ezzel a lehetőséggel.


Én alapvetően utálok dolgozni úgyhogy én igen.

2022. jún. 22. 16:48
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Azt mit csinálnál a marha sok szabadidódben? Mert élni nem tudnál, mert mindenhez pénz kell!


Részemről eszembe nem jutna felmondani egy jól fizető melót, amit szeretek. Pláne nem szaros 150 ezerért.


Ja, és soha nem támogatnék egy ilyen kezdeményezést, mert nem akarom az adómból eltartani az olyan naplopókat, mint te!

2022. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Na, megint egy FNA-hívő, aki egyben közgazdasági analfabéta is. :)))
2022. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

9: az megvan, hogy a CSOK miatt automatikusan megemelkedtek az ingatlanárak...??


Egy FNA hatására irtózatos infláció szabadulna el, mert a megemelkedett juttatásokat nem támasztják alá a gazdaság teljesítőképessége.


Tényleg vegyél kézbe egy alapfokú közgazdasági tankönyvet, mert ennyire lilaködös álmodozás már általános iskolai szinten is égés....

2022. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

FNA? Na ez nekem új. Találtam is erről egy face csoportot. Olyan mint valami szekta :D

Nem semmi hogy milyen emberek vannak.

2022. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Ja, adóból....

Ezt már kiszámolták párszor az FNA-szkeptikusok... 75%-os ÁFA se lenne elég rá... Nem is számolva azzal, hogy mekkora feketegazdaságot indukálna egy ilyen mérvű adó.


Minden ember mellé adóellenőrt + rendőrt állítanál??? :-DDD

2022. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

#19: évek óta ment erről a purparlé az Index fórumon is.

Csupa lilaködös verbálharcos aki ilyesmit támogat. :-D

2022. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!