Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ilyen Fintech netrs banknál...

Ha ilyen Fintech netrs banknál lekötök pénzt (pl: Euro), árfolyamnyereség után melyik soron kell adózni?

Figyelt kérdés
Szóval nem csináltam még adóbevallást, mert szja volt eddig csak, viszont ha elkezdek ilyen netes bankkal játszadozni, hogy lekötök eurót mondjuk hosszútávra, és az kamatozik, akkor a nyereséget az adóbevallásban hol kell bevallani és pontosan hány %, erről van valami infó valahol? Biztos van mondjuk, én is keresgerek majd, csak gondoltam ide is kiírom, ha valaki képbe van. Ugye ez nem kriptovaluta, nem ott kell bevallani, annak van külön sora azt tudom

2022. jún. 24. 07:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!