Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A két magyar rádiós/tévés...

A két magyar rádiós/tévés közül kinek van nagyobb vagyona?

Figyelt kérdés

Bochkor Gábornak vagy Sebestyén Balázsnak? A kettejük közül rádiósként ki keres többet?

Bochkornak ha jól tudom elég nagy összeget ajánlottak, hogy a retro rádió reggeli műsorát vezesse. Sebestyén Balázsnak meg van egy állandó fizetése az rtl klubtól is, függetlenül attól, hogy dolgozik vagy sem.



2022. jún. 27. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a francból lehetne ezt tudni? Szerintem jelenleg Balázs gazdagabb valamennyivel, ami abból is látszik, hogy Andi otthagyta a szakadt Bochkort:)
2022. jún. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Andi, lepke! 🦋
2022. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy szerintetek, csak épp nem lehet ezt kiírni.

Balázs fő cége, 150 millió ft körül szokott hozni évente, de volt már közel 300 millliós nyereséggel bíró éve. Bochkor meg több ideje van a szakmában, tévésként, és rádiósként is. Andikának lehet egy átlag milliárdos is csóró lenne😄

2022. jún. 27. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Sebestyén sokkal gazdagabb ebben biztos vagyok!
2022. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!