Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért jön hozzám a végrehajtó?

Miért jön hozzám a végrehajtó?

Figyelt kérdés

Tulajdonom: egyetlen autó.. biztositast fizetem... albérletben lakom, kozuzemi számlák nincsenek a nevemen, de azok is rendezve.


Egy balra kanyarodni táblát elvétett a párom. Ekkor lenyilatkoztuk h ő vezette az autot. Alá is írta, de végül nem fizette be. Ebből lehet végrehajtás nekem mint autotulajdonosnak ?

Kb 2-3eve történhetett...azota el is költöztem...2x-i (régi cimre) sikertelen felszólítás kézbesítés után, ma tudtam meg, h elinditanák a vegrehajtast...végül haladékot kaptam, pénteken kikuldik az aktamat az új címre, h tudjam miért követelnek, de addig is megőrülök...

Ha van valakinek segítő hozzaszolasa, nagyon hálás lennék.



2022. jún. 29. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Akkor 50e volt a bírság, most 287ezret követelnek.
2022. jún. 29. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy az 50-ből 287 lett egyáltalán nem lep meg. A végrehajtók elég durva kamattal és költségekkel dolgoznak. Kis túlzással még a dátumot is hozzáadják.
2022. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az iroda elérhetetlen...mait visszadobta.... a regicímem és a telszamomat tudta.. egy leplombalt akta van nála, amit nem nyithat ki. Kérte h a vonal megszakítása nélkül válasszak, h elinditjak a vegrehajtast Ürömön, rendőr előállítható, h jelen legyek... vagy onlinebankolassal rendezem...

Először azt hittem szelhamos... de hosszasan ecsetelte mindenféle verziót, h mit tehetek... feltett 5 kerdest is, amiben megkerdezte van e hitelem, van e a birtokomban gépjármű ?!? Ezek szerint ő azt nem látta... végül haladékot kaptam, megadtam az új címem, ide küldi csut-pentekre... pénteken viszont 1kor ujra hívnak, s ugyanúgy választ kell adják...


Először is ez így normális? Ugyfelkapumon, mailben sincsen semmi erről... Privát szám amit nem tudok visszahívni, és azt mondta ők egy független iroda a 13.keruletben, de a nevén van egy vegrehajtoiroda az Üllői úton ... úgyhogy nem értem...

2022. jún. 29. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
E-papíron minden végrehajtó elérhető. Ha ügyfélkapud tudsz neki küldeni epapírt.
2022. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csalok voltak. Megtetttem a feljelentést...

Mindenki vigyázzon magára és a józan eszére.

2022. júl. 2. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Épp mondani akartam, hogy nem kerek a történet, szerintem át akarnak vágni.


Ilyen folyamat, amiket leírtál, semmiféle végrehajtási eljárás során nincs.

2022. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!