Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet 365 elkérte a személyim...

Bet 365 elkérte a személyim elküldjem?

Figyelt kérdés
Sajnos lebuktam hogy nem múltam el 18 az oldalon. Édesapámra hivatkoztam hogy neki hoztam létre az oldalt. A hölgy azt mondta e mailben küldjem el válaszban a személyim 2 oldalát annak ellenére hogy nem múltam el 18. Küldjem el nekik? Lehet nekem ebből bajom? Alapjábavéve a nyereményem akartam felvenni

2022. júl. 12. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neved, címed valós? Sok a nyeremény?

Ha nem jelentős, akkor szerintem hanyagold... majd ha 18 leszel nyitsz egy rendes számlát. Bajod amúgy nem nagyon lenne szerintem belőle...

2022. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Nyomorek.


Ha nem vagy 18 akkor nem is regelhetsz. A sajat adataid nem is tudtad megadni, mert nem vagy 18 es a rendszer nem engedi. Tehat megadtad apad adatait. Eleve tudnod kellett volna hogy ahhoz hogy kifizessenek meg kell csinalni a kyct(azonosítást) ami abbol all hogy eletkort kell igazolni szemelyivel es lakcimet.

Masodik hulyeseged hogy elmondtad nekik hogy apad adatait hasznaljak. Csak siman el kellett volna kuldeni apad szemelyijet és kész. Igy viszont tudjak hogy csaltal, es ebbol sehogysem jossz ki jol.

Ha elkuldod a sajat szemelyid es megbizonyosodnak rola hogy apadnak adtad ki magad a szamlad orokore zaroljak es ha 18 elmulsz nem fogsz tudni sajatot sem nyitni.

Mivel a szabalyzatukban benne van hogy elkobozhatnak minden penzt ami csalasbol szarmazik igy arra is keresztet vethetsz. Az 100% hogy a nyereseget nem fizetik ki neked, talan, ha jo napjuk van akkor a befizetes osszeget visszakuldik neked.



Amugy igencsak erdekelne hogy fizettel be, mert sajat bankkartyaval sem mukodokepes ha apad nevere regeltel.

2022. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!