Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire számítotok 2023-tól,...

Mire számítotok 2023-tól, mikor már elvileg visszatérhetnek a európai fogadóirodák Magyarországra?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik irodák fognak licenszet vásárolni, és milyen marketingtevékenységek lesznek?


7 évre 600 millió forint a licensz, szerintem ez nem túl drága. Évekre leosztva 85 millió/év, ezt már az kitermeli, ha van 1000 darab fogadó, aki fejenként 85 ezret otthagy.


Nem találtam infót, hogy mikortól lehet licenszet venni (mármint benyújtani a kérelmet), és hogy január 1-től már megkezdhetik-e az üzemelést. Ezt valaki esetleg nem tudja?


Lehet, hogy a 23/24-es szezonban már bet365, unibet és betclic szponzorok lesznek a focimezeket? Esetleg lesz mondjuk Unibet Szeged vagy Bet365 Veszprém csapat? (Nyilván csak példa volt). Beindul majd a közösségi média tevékenység, lesznek youtube csatornák, és megjelennek a reklámok a kereskedelmi tévécsatornákon?



2022. júl. 31. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Én eddig is játszottam,nem ez a gond. A gond nyersz ,vagy veszítesz.
2022. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezen a gondon valaki már rég túl van, szóval lépj tovább légyszi, nincs köze a kérdéshez.
2022. aug. 1. 08:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Évekre leosztva 85 millió/év, ezt már az kitermeli, ha van 1000 darab fogadó, aki fejenként 85 ezret otthagy."


Itt nagyon elcsúszott a számításod, ugyanis ez bevétel, nem pedig nyereség! Márpedig minden kiadást a nyereségből fedezel.

2022. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy a magyar piacra történő belépésnek olyan hatalmas költségei lennének. Oké, kell egy iroda meg valami alkalmazott elég magas végzettséggel, de ez legyen mondjuk havi 1-2 millió a bérleti díjjal. Magyar supportosok most is vannak, ha több kéne akkor az azért lenne, mert megnő a játékosok száma, de akkor a bevétel is megnő.
2022. aug. 3. 19:44
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Remélem, nem. Tökéletesen elvagyok így a sportfogadásból. Nem hiányzik, hogy beleköpjenek a levesembe. Egyébként az állami szabályozás ellen vagyok, de itt tökéletesen működik számomra.
2022. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A monopólium megszűnt, szóval ez a szürke zóna biztos nem marad.
2022. aug. 10. 23:34
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Magas szorzókra, offline jelenlétre.
2022. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En ugy olvastam, hogy elvileg csak azok az irodák, amelyek EU tagállamok, tehát a brit székhelyű irodák pl.bet365 nem. Kiváncsi leszek lesz e ebből amugy majd valami, vagy marad a "jó" kis tippmix..
2022. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A hangsúly az "elvileg" szón van
2022. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A bet365 Máltán is nyitott irodát, és a jelenleg itthonról elérhető weboldal üzemeltetője is a Hillside (Sports) ENC, ami egy máltára bejegyzett cég. Gondolom pont amiatt, hogy az EU-ban könnyebben tudjanak működni. Mit gondolsz erről?
2022. szept. 12. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!