Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen gazdasági intézkedést...

Milyen gazdasági intézkedést hoznál, ha pénzügyminiszter lennél?

Figyelt kérdés
És persze a miniszterelnök Úr ír rábólint.

2022. aug. 7. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
minden trollt kitiltanék a gyakról
2022. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áfacsökkentés, szja csökkentés minden korosztálynak, Csok és egyéb támogatások eltörlése. Inkább arra törekednék, hogy minden dolgozó jól járjon és aki munkaképtelen, az is meg tudjon élni. Akkor úgyis vállalna gyereket, aki szeretne. Nem támogatom, hogy pénzért, lakásért szülessenek gyerekek, miközben egy dolgozó ember meg egy garzont nem tud venn.
2022. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi orbán vagy. Ez a tuti kétharmad receptje meg a választási törvény és a média uralma.
2022. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Infláció és ez az undormány gazdasági válság semlegesítése, egy egyszerű lépéssel: Minden magyarországon levő cég pontosan annyival többször fizesse a munkavállalóit, mint amennyivel a globális infláció növekedett. Ez által minden arányos marad az infláció előtti állapothoz képest, de legalább nem az van, hogy a munkás dolgozik miközben mindennek duplája lett az ára, de az ő fizetése nem változott.. Mi lesz ebből? Egyre kevesebb kenyeret tud megvenni az ember az órabéréből... Szánalmas
2022. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek a fentebb szólóval, de úgy, hogy nekem van 3 alkalmazottam. Megtehetném, hogy emelem a fizetésüket folyamatosan, miközben a bevételünk nem emelkedik folyamatosan, mert hiába magyarázod nekik, hogy abból tudok fizetni, amit megkeresünk, ők azt várják, hogy mindent én találjak ki, de a fizetés legyen pontos. A helyzet az, hogy ilyen időkben a munkaadónak sem egyszerű kigazdálkodnia a pénzt. Sokkal jobban kell figyelni mi történik és az időm nagy részét a költségek kontrollja viszi el, ami pedig a bevételeket befolyásolja. Mindenkire több hárul, náha úgy érzem, hogy ez alól a melós a kivétel, akinek csak a panasz marad, hogy miért nem kap emelt fizut. Miközben több hete megy a nyaralás és bőven nem tudunk mindent megcsinálni, amit kéne. Itt jön a nagy kérdés, hogy a melósnak mekkora felelőssége van a cégben, ahol ő nem tulaj. Nem tudom, akkor sem értettem ezt, amikor beosztott voltam. Volt aki azt mondta, hogy a melós dolgozzon úgy, mintha a cég az övé is lenne, más meg azt mondta, hogy miért dolgozna úgy, ha nem az övé. Ez egy örök vita. Lényeg, hogy a kis, rugalmas cégeket is szivatják jelenleg, nem egyszerű a helyzet.
2022. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!