Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » USDT mennyi? Többi lent

USDT mennyi? Többi lent

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy ha veszek 1000 USDT az 1000 dollár ha jól tudom akkor nem is tud fel le menni igaz? Hiszen 1-2 hónap vagy év múlva is 1000 USDT = 1000 dollárral igaz? Max akkor bukok rajta ha utána a dollárt átváltom forintra és lejjebb van mint amikor vettem..?!


Remélem érthetően fogalmaztam. Arra a kérdésre a válasz, hogy miért akarok venni ha nem értek hozzá? Egyszerű a válasz

stake.com-on kizárólag kriptoba lehet fogadni. Így nekem az a célom ha felrakok 1000 usdt ami = 1000 dollárral akkor az 3 hónap múlva is ugyan annyi legyen.



2022. aug. 9. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen. 1:1 a peg, ha igy is marad nem lesz gond. De voltak mar stablecoinok amik elvesztettek a pegjuket, es en a stake comba se biznek. Inkabb stakeld valamelyik tozsden
2022. aug. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2022. aug. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotok!:)


Stake.com-nál Drake adja hozzá az arcát illetve probáltam keresni olyan sztorikat ahol baj lett volna a kifizetéssel de nem találtam egyet se sehol ami megnyugtató:)

2022. aug. 10. 01:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Drake... :))



Ha valami tech gurut irtal volna....

2022. aug. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!