Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Úgy lehet állampapír vásárlás...

Úgy lehet állampapír vásárlás végett webkincstárat igényelni, hogy egyáltalán ne kelljen bemenni személyesen?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapun keresztül igényelnék mindent. Azt mondják, meg páran írták, hogy így is úgy is be kell menni, mert a webkincstár igényléshez ez kell, youtibe videoban is mondta valaki. Ez igaz? Vagy hogy van?

2022. aug. 12. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Értékpapírszámla nyitás az ugye megy online, de a webkincstár regisztráció is teljesen online?
2022. aug. 12. 12:26
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tudomásom szerint online lehetséges az előregisztráció, ezt követően be kell menni személyesen és bemutatni a hivatalos okmányokat (kb. 10p ha előjegyzel).
2022. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet teljesen online intézni, tavaly intéztem, mindent tudtam online csinálni.


(Egy-két papírt kellett aláírva, szkennelve csatolni, azt a munkahelyemen oldottam meg, nyomtattam, aláírtam, szkenneltem.)

2022. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"(kb. 10p ha előjegyzel)."


Meg egy nap, mert nincs a közelemben tetves faluban kincstár.

2022. aug. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!