Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő amíg egy tetves...

Mennyi idő amíg egy tetves államkincstári ügyfélkapus értékpapír számla regisztrációt feldolgoznak?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapun indítottam pár napja regisztrációt értékpapír számla nyitásra. Webkincstár igébylés is benyomtam. Se folyószámlaszámot nem kért se nyilatkozatot stb, azt írta a végén sikeres űrlapbeküldés. Hány év mire feldolgozzák? Egyáltalán tudatják majd velem hogy sikerült-e vagy sem? Hol és mikor tudok megadni folyószámlát amire majd a zsetont utaltatom ki a végén? Semmi info, semmi üzenet eddig.

2022. aug. 13. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Pár nap
2022. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nekem kb. egy hét volt mire a postán megérkezett a szerződésem. Ha majd belêpsz lesz olyan menüpont, hogy bankszámlaszámok, ott hozzá tudod adni.
2022. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az miért nem játszik, hogy bemész, vársz 10 percet a sorban, 8-10 percet eltöltesz az ügyintézővel, elmész pisilni és utána már a telefonodon be is tudsz lépni?
2022. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!