Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérhet a szerelő pénzt utólag...

Kérhet a szerelő pénzt utólag azért, mert sokáig parkolt nála az autóm?

Figyelt kérdés
Az ember egyszercsak felhívott hogy fizessek neki 70ezret, hogy még ott az autóm. Ő nem tudta megjavítani, ment a tanakodás mi legyen hogy legyen, nem jutottunk dűlőre párommal az összeg nagysága miatt, majd kapom a telefonhívást tőle. Nem kellett volna előre bejelentenie? Mit tehetünk most? Kértem számlát erre azt mondta akkor fizessek még 45 ezret a hibakód kiütéséért amiről szó sem volt. Ha kifizetem, utólag fordulhatok a navhoz? Köszönöm a segítő szándékú válaszokat.
2022. aug. 24. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most jelezd a navnak, hogy csináljanak próbavásárlást. Azt fizesd ami a szerződésben van, ne azt amit bemond.
2022. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kaptam a hírt, hogy párom már kifizette a 70et (a 45öt érdekes már nem kellett) de hibásan állította ki a számlát a szerelő. Hiányzik a bruttó összeg kitöltése mind a 2 helyen. Ezzel még lehet a navhoz fordulni? Vagy ha neadjisten ügyvédet fogadna a gatyánk is rámehetne..?!
2022. aug. 24. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet a navhoz fordulni.
2022. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

közölte előre hogy van nála tárolási díj? Nem, akkor bekaphatja.


Ezzel az erővel te is követelhetsz tőle 100e-et mert nem tudta megjavítani a kocsidat. Amúgy meg milyen szerelő az, aki nem tud autót javítani?

2022. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyi időt volt ott a kocsi?

Muti azt a számlát, megmondom szabályos-e!

2022. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!