Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más se kapott még villany- és...

Más se kapott még villany- és gázszámlát?

Figyelt kérdés
Már itt van szeptember elseje és még mindig nem kaptuk meg a megváltoztatott rezsis számlákat... Attól félek, hogy nem küldik ki most, hanem kiküldik a szeptemberivel együtt és akkor a kettő összege miatt átlépjük a rezsicsökkentett határt... Más se kapott még?

2022. szept. 1. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Mi sem kaptunk még. És a kollégák közül szintén sokan nem kaptak még a szokott időben áram- és gázszámlát.


Mondjuk nekem tegnap megjött az első áramszámla, a többi nem. 3 ingatlant felügyelek ilyen szempontból. Saját, após, anyám. Ők már öregek, nem tudják követni a dolgokat, ezért vettem én kézbe az életüknek ezt a részét.

2022. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
mi sem kaptuk még meg.
2022. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 23-án írtam online panaszt, hogy legyenek kedvesek, és a júliusi számlát kiállítani, mert igencsak aug vége. Másnap online meg is lett a számla, fizetési határidő 9/16.

Mvm villany

2022. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is nemrég jött meg. Elektronikus számla helyett papírszámla. Július 31-ig számlázva. Azt a mérőállást, amit augusztus közepén diktáltam. Júliusra így két számla van. Augusztusi számla nincs. Vannak itt bajok!
2022. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%
Gázszámlát már kaptam (e-számla, 08.02-ig tartó fogyasztás). Villanyt még nem (papír alapú, 08.12-ig tartó fogyasztás), de az MVM applikációban már látom a fizetendő összeget és onnan pdf-ben le tudom töltelni.
2022. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nálunk sem jött még meg a villanyról a számla, de a fiókomba lépve megnéztem az oldalukon a számlaügyeknél a folyószámla kimutatást, ami szerint már kész a számla, szeptember közepe után pár nappal van a fizetési határidő, így biztos úton van már a csekk.
2022. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta megkaptam a villanyszámlát, úgyhogy remélhetőleg hamarosan követi a gáz is.
2022. szept. 2. 15:28
 8/8 simad válasza:
És mennyi
2022. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!