Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wolt futárként mi a helyzet most?

Wolt futárként mi a helyzet most?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni, Budán. Illetve nem most, hanem 1-2 hónap múlva, de szeretnék infót gyűjteni. Mennyire keresnek most új embert, és mire számíthatok ha jelentkezek? Hamar felvesznek, vagy van várakozási idő? És felvesznek, hány címmel lehet számolni óránként? Mondjuk reggel 8-tól dolgoznék délután 2-ig.

2022. szept. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Most jelentkezz, ha 2 hónap múlva szeretnéd elkezdeni, simán lesz ennyi várakozási idő. Nem írtad, milyen járművel csinálnád. A Woltnál Budán robogózni és autózni lehet, bringások csak Pesten kapnak címet. Leginkább ebéd- és vacsoraidőben érdemes dolgozni.
2022. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bicózni szeretnék. Ismerős bicóval csinálja Budán.
2022. szept. 20. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ismerős nem a Foodpandánál dolgozik?
2022. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, woltozik. Te is ott vagy amúgy?
2022. szept. 21. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:

A Woltnál bringával csak Pesten lehet futárkodni, Budán még mindig nem. Most direkt rákérdeztem, tuti info. Ismerős vagy nem bringával tolja, vagy nem Budán, vagy foodpandás. :)

(Mellékállásban woltozom.)

2022. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelentkeztél? Én igen és másnap már jött is a videó tananyag :D (ez pár napja volt)
2022. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem végül.
2022. dec. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!