Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen alapon számláztak ki...

Milyen alapon számláztak ki ennyit nekem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy telefonom amit előfizetésre vettem jövő év májusban lejár az előfizetése.Viszont 2hete nem tudom használni mert a sim kártya leolvaso tönkrement benne igy se hivni se sms küldeni nem tudok.Voltam is a szolgáltatonál aki azt mondta hogy a számlákal minden oké sajnos a sim kártya leolvasó ment tönkre de ők elküldhetik szervizbe mert garanciás vagy vihetem akár márka szervizbe is mert jótálási jegyel megcsinálják.Na és akkor tegnap kaptam egy értesitést a szolgáltatotól egy százezer forintos számlát.De mire fel mikor nem is hivtam se neteztem se smsztem semmi akkor hogyan lett ilyen számlám.

2022. szept. 21. 18:27
 1/5 Vérgibbon ***** válasza:
72%
Hogy te mekkora egy birka vagy. Bakker 2 hete nem működik a telefonod, nem viszed szervízbe, mejd itt vergődsz hogy miért kell ennyit fizetned. Hívd fel a szolgáltatódat.
2022. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem használod az előfizetést, az még él, az alapdíjat és a készülék részletét fizetni kell. Meg ha van egyéb fizetős szolgáltatásod, például extra net, azt is, hiába nem használod, a szolgáltatás él és bármikor használhatod.
2022. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

100 ezres számla?

Benne hagytad a telefonban a simet, ugye?

2022. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első, igazad van. 🤣 Node hogy hívja ha nem jó a telója? 😂😂
2022. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vérgibbon ***** válasza:
Igazad van negyedik. Az a telefon a bolygó egyetlen telefonja. Bocsánat, hogy élek. Többé nem fog előfordulni
2022. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!