Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessek/kezdjek bele?

Mibe fektessek/kezdjek bele?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista srác vagyok, (kb. 2000€ a keretem) sok szabadidőm van az egyetem mellett, (4 nap/hét) és szeretnék valamivel pénzt keresni, (ha esetleg itt nem kapok ihletet marad a meki) a pénzemet Ausztriában kerestem a nyáron, mondjuk nagyrésze elment autóra, bár ez lényegtelen. Nos, ti mibe tennétek a pénzetek? Amik izgatják a fantáziám az a dropshipping, (azt hallottam elég halott ügy, szoktam nézni videókat róla) bitcoin, (lehet kicsit késő beszállni, pláne ilyen kis összeggel) különböző kriptovaluták, meg igazából bármilyen side-hustle pénzkereseti lehetőség. Esetleg van valami ötlet ami sok időt beleölve jövedelmezhet akár ilyen kis pénzmennyiséggel is? Aranyba való befektetéshez nagyon minimális az összeg, állampapír pedig többet veszít az infláció következtében mint amennyit nyernék rajta,(tudomásom szerint) tehát ez a két lehetőség valószínű kilőve, ami jobban érdekel az az hogy akár pici risk-el egy minimális havi jövedelem elérése. Elég katyvasz amit írtam, de remélem valakinek van valami ötlete, előre is köszi!

2022. okt. 3. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Kripto. Fiatal vagy, van idod utananezni es meg keiptos munkat is talalni
2022. okt. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pont az ellenkezőjét mondanám mint amit leírtál. Kriptoba semmiképp, az egy szerencsejáték többnyire, hacsak nem értesz a backend részéhez (és még akkor is elég bizonytalan).

Én a helyedben keresnék valami részmunkaidős melót, abból ami pénz bejön meg be lehet fektetni. Az arany nem egy rossz dolog, bár nagy hozamot ne várj tőle. Az allampapírok a legegyszerűbbek ha nem sok időd van részvényekkel foglalkozni mondjuk (vannak inflációkövető papírok, nem fogsz rajta veszíteni). Ha sok időd van beleásni magad a tőzsdébe (nem youtube videók, hanem könyvek, kimutatások, bevallások kellenek hozzá) akkor esetleg abba is megérheti rakni.

2022. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulásba. Tanuld ki értelmesen a szakmád, szerezz szakmai tapasztalatot stb.
2022. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jason Howard válasza:
100%
Nézz be a fb-n a Daily profit by JH csoportba, és keresd a hibát. AZtán ha nem találod, tudod, mi a következő...
2022. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél dolgokat olcsón, és add el őket drágán - tadamm
2022. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Csakazértis : arany .
2022. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! :)
2022. okt. 5. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Daisy Forex kereskedése. Passzív jövedelmet biztosít hosszú távon.
2022. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!