Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van bármilyen mód arra, hogy...

Van bármilyen mód arra, hogy önhibából szerencsejátékon elvesztett pénzt vissza szerezzen az ember?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem játszani, hogy ki tudjuk fizetni a számlákat és ne kelljen az utcára kerülni. A feleségemért és az úton lévő gyerekünkért tettem. Hetekig nagyon jól ment, nagyon sok pénzt nyertem. De nem tudtam mikor kell abbahagyni, és MINDENT elvesztettem. Minden utolsó fillért. Már 5 órája volt, de még mindig sokkos állapotban vagyok. Legyetek szivesek ne ostorozzatok, tudom mekkora hibát követtem el és majd beleőrülök.

2022. okt. 7. 07:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Nincs. Ez a tanulópénz. A szerencsejáték arról szól, hogy hosszú távon a játékos veszítsen, és a "bank" nyerjen. Ugyan melyik cégnek érné meg, ha folymatosan csak a játékosok nyernének?! Meg akkor senki nem dolgozna, mindenki csak szerencsejátékozna, meg a kaszinóban ülne egész nap.

Ha játékfüggő vagy, akkor addiktológián kell segítséget kérni.

2022. okt. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, semmi nem szerzi vissza az elvesztett pénzt. Legálisan, szabályosan, önként tetted kockára és vesztetted el, ezen nincs mit visszaigényelni. Mert ugye nem úgy van, hogy amíg te nyersz addig jogosan tiéd minden megnyert összeg, de ha veszítesz, akkor gyorsan csináljuk vissza az egészet és visszajár amit elvesztettél. Ezzel a "pénz visszaigénylése" kulcsszót ki is lehet törölni, mert vicc.

Bármilyen kölcsön vagy hitel csak plusztartozást generál, amit ugyanúgy meg kell majd fizetni.

De ezeket nehogy már úgy kelljen megmagyarázni, mintha nem lett volna eddig is nyilvánvaló. Kivéve, ha ez egy ilyen direkt hatásvadász kérdés.

2022. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%

"Azért kezdtem játszani, hogy ki tudjuk fizetni a számlákat és ne kelljen az utcára kerülni. A feleségemért és az úton lévő gyerekünkért tettem."


Az első, amit be kell vallanod magadnak az, hogy ez az a hazugság, amivel mentegetni akarod magad. Addig hazugság az is, hogy "tudom mekkora hibát követtem el és majd beleőrülök."

2022. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
88%

Te sem gondolod komolyan, hogy visszaadják.

Az ilyen kérdésre mit vársz?

Gondolom fontos volt gyereket csinálni a semmire.

2022. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Mész az utcára, gyerek az otthonba.
2022. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy van. Tobbet soha nem jatszol es keresel egy jo allast
2022. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ha abbahagyod ezt a szart és abba ölsz időt, hogy visszakeresd az árát
2022. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy könnyen jött, könnyen ment. Most megtanultad. Nagyon durva egy lecke volt. De ez van. Ezt már nem lehet visszacsinálni. Tudod hány ember ment már tönkre emiatt? Nem véletlenül vannak figyelemfelkeltő feliratok a szerencsejáték veszélyei miatt.

Tedd túl rajta magad. Beszéld meg a pároddal, bár hiábavaló a veszekedés, készülj fel egy sor vitára... Aztán felejtsd el örökre a nagytételes fogadásokat.

Majd az idő megold mindent. Klisé szöveg, de tényleg csak az van.

2022. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Én azonnal megigényelném a babavárót, amíg kiutalják addig valahogy kérj kölcsön ismerőstől. Utána jöhet a csok és az ingyen családi dácsia is. Ugye nem a babvárót raktad fel online kaszinóban a pirosra?
2022. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha alapból ilyen helyzetben voltatok és erre gyereket vállaltatok, neked nem csak ez volt a legnagyobb hiba az életedben. Egyébként meg ezért hívják "szerencsejátéknak".
2022. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!