Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy illik kérdezni, ha nem...

Hogy illik kérdezni, ha nem vàlaszol?

Figyelt kérdés
Van egy megrendelőm (egyedi tárgyakat készítek) akivel megakadt a kommunikáció. Az elején megbeszéltük hogy nagyjából mit szeretne, de mivel már akkor se eresztette bő lére a részleteket, abban maradtunk hogy készül 2 féle terv és abból választhat, ha megfelel akkor azt dolgozom ki utána. Az első kör megvolt, választott. Utána a hosszú hétvége alatt nem dolgoztam, így az azt következő munkanap irtam hogy ne haragudjon de a hétvégén nem dolgoztam, és írtam hogy akkor beszéljük meg a továbbiakat. Azóta nem válaszol, már 4. napja. Ilyen még hogy őszinte legyek nem volt velem, nem szeretnék bunkónak se tűnni, de szerintetek ilyenkor mi a helyes reakció? Mit írjak neki?

2022. nov. 5. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Fizetett barmit is elore? Ha igen, o kell fusson utana, ha nem, megerdemelted.
2022. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát neked meg fogalmad sincs kb az egészről ezek szerint.
2022. nov. 5. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Tehat ingyen keszitettel neki terveket? 🤣
2022. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mit írjak neki?"


Kérdezz rá, hogy még időt kér, azért nem jelentkezik, vagy valami más gond keletkezett. Adj neki határidőt, hogy meddig vársz, utána úgy tekinted, hogy meggondolta magát és elállt a megrendeléstől.

Nagyon mást nem tudsz csinálni...


Nem biztos, hogy "bunkó", lehet, hogy baleset érte, vagy meghalt. Nem tudni.


"Tehat ingyen keszitettel neki terveket"

Igen, sajnos előfordulhat ilyen is.

2022. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még csak pár nap telt el, foglalkozz a következő megrendelővel !
2023. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!