Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlottak nekem 10%-os...

Ajánlottak nekem 10%-os biztos befektetést. Van jobb?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 23:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/175 krwkco ***** válasza:
77%

"Ajánlottak nekem 10%-os biztos befektetést."

Ez nem befektetés, hanem 10%-os árengedmény egy bizonyos árucsoportra, az ár előzetes kifizetése mellett.

Nem tudjuk, hogy milyen áru, máshol mennyibe kerül, biztos, hogy szükséged lesz-e rá? Ennek alapján nem lehet megmondani, hogy ez a vásárlás Neked előnyös-e.

De ha akarod, csináld. Kit érdekel?

2022. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/175 anonim ***** válasza:
77%

Hallod! Írtunk jobbat! PMÁP, de kb az összes mostani kedvelt állampapír (BMÁP, DKJ) mind 10 % feletti hozam. Bàrmikor kivehető, még ha le is vonnak valamennyit, bőven 10 % feletti a hozam. Pl BMÁP-nál 3 havonta van kamatfizetés is. Ja és arra költöd, amire akarod!

A te baromságod nem befektetés, csak egy gagyi árukapcsolással/vásárlással egybekötött kedvezmény.

És végül: buta vagy, mint a tök!

2022. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/175 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyan, mint ha én azt mondanám, hogy a Penny-ben 20%-kal le volt árazva a wc-papír, de csak én vettem ti már nem tudtok bibibiii, mekkora ász vagyok, tudtok ennél jobb befektetést amin ennyit nyerek? Dióda...
2022. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/175 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy szükségem van rá. Ha nem lenne a kérdés se lenne. Amúgy olyan termékek amik javára mindenkinek szüksége van de persze van aki jobbat rosszabbat vesz inkább máshol különböző okok miatt. De mivel sok sok ezer termékről van szó ezért mindenki talál olyant ami kell neki.

Nevezhetjük árengedménynek de a végeredményen ez nem változtat:. Pénz lesz az ember zsebében. Ugyanúgy mintha klasszikus befektetés esetében kerülne pénz az ember zsebébe. Csak utóbbi esetben egy év után előbbi esetben jóval hamarabb.


Ilyen elven az is árengedmény ha valaki befektet kincstárjegybe majd miután egy évvel később a tőkét elkolti marad nála pénz... Tehát orcsobban kapta meg a terméket ergo árengedmény.

2022. nov. 25. 14:17
 55/175 A kérdező kommentje:
" De ha akarod, csináld. Kit érdekel ". Nem az a kérdés hogy csináljam e vagy se hanem hogy tud e valaki jobbat. Eddig senki
2022. nov. 25. 14:18
 56/175 anonim ***** válasza:
88%
Na jó ez egy idióta troll. Pá.
2022. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/175 A kérdező kommentje:
52 papíron részleteiben jobb de mindent , az egészet utána számolva rosszabb. Merthogy itt a kamatot és amit fokozatosan költök ugyanúgy betehetek kincstárjegybe s akkor még ott is kamatozik. Ezt az apróságot valahogy kifelejtik az itteni pénzügyi zsenik.
2022. nov. 25. 14:19
 58/175 A kérdező kommentje:
53 ha csak nekem adták olcsóbban neked nem akkor pontosan ez történik. Leszámítva hogy ezt a bibibit csak te mondod. Én továbbra is azt kérdezem tud e valaki jobbat. (Mert akkor értelemszerűen abba feltétel bele). De csak olyant tudtok ami rosszabb ellenben ehhez hozzakapcsolhato és akkor a kettő együtt mégjobb lesz.
2022. nov. 25. 14:22
 59/175 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megírta privátban, de ott is bunkó volt így töröltem és tiltottam a gyereket!


99 évre árul üdülési jogokat, befizeted a 250eFt-ot cserében nyaralhatsz 2 hetet persze szezonon kívül és 25eFt-ot adnak szabadon elkölthetően a szállodai szolgáltatások igénybevételére.

Szerintem ezzel sok embert nem fog behúzni a málnásba, bár sok a balfék, így könnyen előfordulhat, hogy tévedek!

2022. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/175 A kérdező kommentje:
Szerencsére az oppok látják a privátokat, így tudják hogy hazudsz.
2022. nov. 25. 14:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!