Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Innen érdemes vásárolni...

Innen érdemes vásárolni bármilyen müszaki cikket? Vagy inkább a konzolvilág.hu oldalról vegyek müszaki cikket? Melyik a megbízhatóbb? Tényleg csak olyanok válaszoljanak akik értenek is ehez...

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 3. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy érted hogy a műszaki bizományiból vegyél-e valamit?

Hát ezt neked kellene eldöntened. Én nem tenném. Mondjuk kalapács vagy reszelő még hagyján, de ettől komolyabb cuccért nem mennék oda.

2022. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soha, de soha ne rendelj olyan helyről, akiknek nincs elérhető telefonszama, ügyfélszolgalata!! Inkább kicsit legyen drágább, de megbízható helyről!! (egy párszor már befurdott vásárló, aki sajnos nem tanult mások hibájából).
2022. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, hát akkor jól gondoltam hogy innen ne. Köszönöm a választ
2022. dec. 5. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Innen ne. Semmiképp. Konzolvilag ok.
2022. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg kérdeztem az embert aki hirdetet egy terméket a marketpalec facebookon hogy egy rendes boltot üzemeltetnek mint pl a media markt és azt mondta igen, és ha megveszem onnan akkor kapom hozzá az 1 év garanciát és még számlát is kapok hozzá, ja és új bontatlannak hirdeti a terméket. Így is ez a véleményetek hogy inkább innen ne? Amúgy bizonytalan vagyok és inkább megveszem a konzolvilágtól
2022. dec. 5. 21:39
 6/10 A kérdező kommentje:
És még annyi a kérdésem, hogy a konzolvilág üzletbe, melyik nap szoktak vinni árukat amik nincsenek raktáron? Vagy ez nincs így meg szabva?
2022. dec. 5. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Passz. Nem ottani dolgozó vagyok. A másik kommentedre, messziről jött ember azt mond, amit a másik hallani szeretne.
2022. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha
2022. dec. 5. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2022. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg kérdeztem az embert aki hirdetet "

Ne minket győzz meg. Úgy szivatja magát mindeki, ahogy akarja, ez rád is vonatkozik.

2022. dec. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!