Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Januártól teljesen legális...

Januártól teljesen legális lesz pl.a bet365 Magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy értve legális, hogy teljesen adómentes, mint pl.a tippmixpro. Ugye elvileg hoztak egy rendeletet, hogy 2023 januárjától megszűnik a szzrt. monopóliuma, és akik vesznek licencet, azok legális irodák lesznek.

2022. dec. 12. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Aztán mire mész vele? Ha sokat nyersz úgy is lekorlátoznak. Ha meg nem nyersz akkor meg eleve bukó.

Egyedül a [link] nem tiltott még le, a többi az mind letiltott.

2022. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak a Pinnacle pl Magyarországról regisztrálni sem enged...
2022. dec. 12. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos már nem. Viszont a többi pedig lekorlátoz ha sokat nyersz.
2022. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz meg januartol legalis a bet365. Egyelore ott tartunk hogy van hajlandosag es torveny hogy johetnek a kulfoldi irodak. De amennyire tudom meg nincs meg a szukseges vegrehajtasi rendelet?? (Talan igy hivjak)

Szoval ha lesz ez a rendelet, akkor az irodak eldonthetik hogy vesznek e koncessziós jogot. Na onnantol meg par honap.

2022. dec. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez kettő dolog.

1. Hol játszasz,sic, ,az a te dolgod.

Ha nyersz ,adózni musz,15 %

Magyarországon.

Ha elkapnak,bünti.

Mint a gyorshajtás.

2022. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5: miért kell ezt a hülyeséget mindenhova odaírnod? látszik hogy a kérdést se érted.
2022. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje bújom a netet, DE SEMMI infót nem találok. Közlönyben leírtak pár dolgot, van ezer kérdéses infó. Irodák semmi közleményt nem írtak ki, januártól biztos nem lesz még semmi. Keresgélek én is, de nagyon nem tudom eldönteni hogy ez csak valami látszatintézkedés, vagy tényleg komolyan gondolják.
2022. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!