Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sok pénz nyerni pókerrel,...

Sok pénz nyerni pókerrel, mint "szerencsejátékkal"?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy két kérdést gyúrtam egybe, és ez lett belőle. Tehát az a kérdés, hogy pókerrel lehet e sok pénzt szerezni csak úgy, meg hogy ez valóban szerencsejáték e.


Nyilván a szerencserjáték arra van kihegyezve, hogy az ember veszítsen, de nyerni se lehetetlen, ráadásul a póker nem is hagyományos szerencsejáték.


Ugyanis egy igazi szerencsejátékban minden a szerencséden múlik nem? Fogadsz tippmixen és vagy bejön vagy nem. De jobb példa ide a lottózás, megfogadsz 5 számot és hihetetlen kicsi esélyed van a győzelemre. De a pókerhez érteni kellene, tehát akkor valójában az nem is csak szerencsejáték nem? Akkor most ha tudás is kell hozzá, akkor ha valaki ért hozzá, akkor szerencsétől függetlenül tudna nyerni vele elégszer nem?


Ha valaki aki ért hozzá és leül sok zöldfülűvel, akkor szerencsétől függetlenül neki lenne a legtöbb esélye a győzelemre.


Természetesen ha NINCS csalás.



2022. dec. 18. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Van ismerősöm aki ebből él már elég régóta, jól keres vele. És azzal is hogy a rendszeres játékosoknak a pókertermek kedvezményeket adnak a jutalékból. De ehhez személyiség kell, én nem ülnék naphosszat 4-6-8 online asztal mellett a lapokra gúvadva.
2022. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Egy része tudás, egy része szerencse.

Ezért ha a tudásszinted, tapasztalatod magas, következetes bankroll managementet alkalmazol, nem visz el a hév és tudod mikor kell azt mondani: "ez nem az én napom, kiszállok mára" akkor lehetsz sikeres vagy legalábbis profitábilis játékos.

2022. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Félig-meddig szerencsejáték, igen.

Viszont nyilván van az a tudásszint és belefeccölt energia, ahol már hosszú távon pozitívan jössz ki belőle, mondjuk az más kérdés, hogy szerintem az ezzel foglalkozó emberek annyi energiát tesznek bele ebbe, hogy ennyi erővel valami "hasznosat" is csinálhatnának. Úgy értem, hogy ilyen megszállottsággal és időráfordítással a világon bármit megtanulhatnál, akkor miért pont egy ilyen játékra fecsérled a kitartásodat? Azt már meg sem említem, hogy milyen elképesztően unalmas lehet ez, sok éves távlatban.

2022. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 talán azért mert szeretik...

Te miért lettél orvos? Mert szereted csinálni.


Inkább menjen bármi másnak csak azért mert az "értékteremtő" munka? Hiába gyűlöli?

2022. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

"Inkább menjen bármi másnak csak azért mert az "értékteremtő" munka? Hiába gyűlöli?"


Nem hiszem el, hogy a világon mindent gyűlöl és csak kártyázni szeret. De ha neki ez kell, akkor csinálja. Én is nagyon szeretek pókerezni, heti 1x2 órát, nem pedig főmunkaidőben.

2022. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Pókerben hosszabb távon lehet elég fixen profitábilisan működni, csináltam is egy darabig, de szerintem nem éri meg, ha nem kimagaslóan jó az ember. Havi millió körüli átlaghoz már elég jó játékosnak kell lenni, folyamatosan önfejleszteni és mindezt úgy, hogy zéró szociális hálóhoz férsz hozzá, nagyjából egy 350k-s alkalmazotti fizetéshez tudnám hasonlítani.
2022. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy szerencse része, hogy milyen lapokat kapsz. És van egy tudás része is, hogy ezeket a lapokat hogy játszod meg. És van egy pszichológiai része a tanult dolgokat hogyan használod.

Régen sokat pókeroztam. Nyertem is online versenyeket. Ma már nem csinálom. Nem ebből éltem. Amit nyertem azt el is vertem.

2022. dec. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet

Egy magyar pár hete nyert 500 milliót

2022. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!