Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A golden farm oldal mennyire...

A golden farm oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Összegyűlt már annyi arany rajta, hogy ki tudnám venni, viszont előtte fel kell tölteni minimum fél dollárral. Viszont csak ezen a payeer oldalon keresztül lehet. Utána meg a kártyaszámot és a nevet kell megadni, hogy meglegyen a kifizetés. Nekem gyanús

2022. dec. 24. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon
2022. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egy olyan piramisjáték, ahol embereket kell rávenned, hogy fizessenek be egy 5-8 éveseknek készült játékra igazi pénzt. Ennek a 30%-át utalják a játék karakteredre, de persze különféle időbeli és egyéb megkötésekkel tudod csak kikérni pl. el kell érned a kattingatással is ezt az összeget..., de a beléptetett emberek utáni jutalék elévül minden 3. hónapban, így ha addig nem jön össze a pontszám ugrik a beléptetett emberek utáni jutalék.


Kérdező mennyi ismerősödet vetted rá a befizetésre?

Mennyi pénzt fizettek be a volt barátaid és ismerőseid?

Mennyit szándékoztál most kikérni?

Mennyire vagy palimadár, akarom mondani, hány madarad van és ebből mennyit vettél igazi pénzért???

2022. dec. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2. Eddig én semmit nem fizettem, illetve nem hívtam meg senkit. 2 éve regisztráltam és most jött össze az a minimum összeg aminél tudnék pénzt kivenni. Viszont csak akkor engedné kivenni ezt az összeget(14.22 euro), ha minimum fél dollárt befizetek.
2022. dec. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!