Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok önéletrajz fordítást...

Hol tudok önéletrajz fordítást csináltatni németül?

Figyelt kérdés
És mielőtt bárki is megszólna, hogy nyelvtudás nélkül minek megyek ki, van nyelvtudásom, csak a helyesírásom németül, nem tökéletes, illetve jobbnak érzem normálisan lefordítattni.

2023. jan. 1. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik fordítóirodánál. info@forditokucko.hu Itt emailben is elküldheted.
2023. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És körülbelül mennyibe kerül?
2023. jan. 1. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj, hogy nem tudsz (elég jól) németül, hanem ilyen szintű életképtelenséggel hogyan tervezel életben maradni egy másik országban?
2023. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok életképtelen, csak 18 vagyok és nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.
2023. jan. 1. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:

"nem vagyok jártas az ilyen dolgokban"

Csak az összes többiben vagyok perfect...

2023. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmiben nem vagyok perfekt, nagyon tapasztalatlan vagyok még a koromból eredően. Pont ezért akarok világot látni, tapasztalatokat szerezni.
2023. jan. 1. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináltasd egyéni vállalkozóval. Facebookba beírod, hogy fordító és van egy nagy fordítócsoport, ott rengetegen vannak. A fordítóiroda az lassú és drága. Kérsz árajánlatot mondjuk 3 embertől és választasz.
2023. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek! Ha gondolod írj privatban. 8 éve kint élek.
2023. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!