Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 millióból hogyan csinálnátok...

1 millióból hogyan csinálnátok 3-at egy év alatt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy évetek van rá, hogy ebből az összegből a háromszorosát hozzátok ki. Mivel próbálkoznátok, ami nem jár napi 8 óra munkával?

2023. jan. 16. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Nézd ilyen tiktokos bizniszmágusok nagy okosságait.


Amúgy ha magadtól nem tudod kitalálni akkor sehogy.

2023. jan. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha legálisan meg is lehetne csinálni, azt nem itt fogod megtudni.


Visziont ha illegálisan szeretnéd elérni, na az már más tészta.

Áruljál drogot, abban mindig van pénz.

Ismered a mondást.


Aki dolgozik, az nem ér rá pénzt keresni.

2023. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Átváltanám euróra. Az 2000 eur. 1 év múlva meg vissza. Romlik annyit a forint, hogy 3 millát kapok érte.
2023. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pedig nem olyan nehéz, de fele pénzből dupla időráfordítással , betanulással vizsgákkal együtt sincs 1 év.
2023. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-as.

Egy bizonyos ponton igazad van, tényleg nyerhet rajta, de 3 milliót biztos nem. A forint tényleg romlani fog, de ennyit már nem.

Vedd azt is számításba, hogy pár hónap múlva Magyarország megkapja az eus pénzeket, és annak egy részét a forint megerősítésére fogják használni.

A Orbánkormány már nem használhatja fel kedve szerint az Uniós pénzeket, az egyik feltétel az a forint további romlásának megállítása.

Átlehet váltani forintot euróba, de milliókat már kockázatos lenne.

Ha valaki hosszú távon megszeretné őrizni, a pénzének az értékét vagy növekedését, akkor befektetési aranyba érdemes tenni. Nekem is van befektetési aranyam, amit még több éve vettem, és nem bántam meg.

Kérdező, ilyen rövid idő alatt, ebből plusz 2 milliót csinálni, nagyon nehéz lenne. Ide már egy komoly pénzügyitudás kell.

Válaszokat itt ezen az oldalon, nem fogsz rá kapni, maximum tanácsokat amit vagy megfogatsz, vagy nem.

Én azt tanácsolom, hogy tanuljál többet a pénzügyekről. Olvass könyvet.

Én is ezt csinálom.

2023. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Átváltanám euróra. Az 2000 eur. 1 év múlva meg vissza. Romlik annyit a forint, hogy 3 millát kapok érte."


Te már általános iskolában megbuktál matematikából, ugye?

2023. jan. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!