Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A jelenlegi helyzetbe ahol...

A jelenlegi helyzetbe ahol szinte folyamatosan emelkednek az árak mennyit tudtok félretenni pénzt illetően? Marad egyáltalán valami meg hó végére?

Figyelt kérdés
Esetleg van spórolási stratégiátok ami működik?
2023. jan. 18. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Fel millio forintot szoktam rogton fizeteskor.
2023. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

300at szoktam félretenni, én is fizetéskor, szerintem ez fontos. Hogy nem abból raksz félre ami marad, hanem eleve úgy gondolkozol, hogy az nincs.


Amúgy tudatosan élek: bevásárlólista, nem sok rendelgetés, nincsenek impulzusvásárlásaim, szóval nem szórom a pénzt, de ami kell, megveszem.

2023. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisat. 50-150ezer között, de gyakran van hogy hozzá kell nyúlni. De nem is élünk spórolósan.
2023. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Mi a pék fszáért kell lepontozni az elsőt?


Nem én írtam az első kommentet, de bszki, süt rólatok az irigység.

2023. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 50-150 ezer forint között (3 fős család, most érkezik a második baba).


Azért, amikor összejönnek a (váratlan) kiadások, és csak 40-50 ezer megy a megtakarításba, az baromi frusztráló.

2023. jan. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!