Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 760 Ft a csokis csiga... Ki...

760 Ft a csokis csiga... Ki veszi meg ennyiért?

Figyelt kérdés
Döbbenten láttam a mai napon a helyi boltban (Szeged), hogy milyen árak vannak a pékáruknak... szerencsére én nem fogyasztok sokat, viszont ennyiért már elképzelni sem tudom, ki az, aki még vesz ilyesmit...
2023. febr. 7. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Csak az, akinek nincs meg a harmadikos matek, vagy 1 mp alatt felülírja az érzelmeivel, amit kiszámol, mert "a csiga az KELL, az alap".

És bőséggel vannak ilyenek, különben a pékség már lehúzta volna a rolót.

Persze a 4. héten már éhezni fognak, de hát impulzusvásárlók és nem terveznek meg előre semmit.

Az emberek 70-75%-a ilyen.

2023. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Senior fullszték programozók viszik haza home officeba xd
2023. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Lidlbe fele ennyi....
2023. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Pest megyében lakok, azért nem ennyi felénk, az valami nagyon drága pékség lehet. 500 körül vannak a pékáruk, Penny Lidl fele ennyi.
2023. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki nagyon szeretne csokis csigát enni.
2023. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Penny, Lidl fele ennyi, sőt hetente más péksüteményt akcióznak, nekem a pennys sajtos vagy tepertős pogi a kedvenc. De a virslis táska se rossz, szezámmaggal megszórva 180-ért, kettőt veszek, jól lakok vele.
2023. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat, ez erdekes. En meg le is fotoztam, nagy dobbenetemben egybol atkuldtem egy helyi ismerosnek... Ok nem csodalkoztak rajta annyira
2023. febr. 8. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt a cba-ban volt régebben a kedvenc túrósbatyum 189-ért, most 450... Annyiért köszönöm szépen nem kérem. Inkább sütök itthon egy óra alatt 2 bögre lisztből, vagy egy bögre lisztből és egy bögre mákból egy kis tepsi gyors piskótát.

Persze idővel nyilván majd hozzászokunk az emelt árakhoz, hiszen a 450 az jószerivel csak 1 euró.

Addig is, ha péksütit akarok venni, nálam a penny sajtos pogija a nyerő, akciótól függően 99-129 Ft és elég nagy. A lidl nem esik útba, ráadásul ott a pogi közepe többször is sületlen volt.

Kakaós csiga meg a pennyben is van 180 körül, de azt ritkán veszek, mert maszatol, a pogi meg sosem, nyugodtan lehet az utcán is enni, nem marad csokis a szám széle. Tudom, le van xarva.... (Ja, azt hittem csokis.) 😂

A pennynél, úgy vettem észre, hogy vevőcsalogató az olcsó és friss péksüti. Úgy látszik, ahol te vetted, ott ez nem szempont.

2023. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!