Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A használt dolgaimat hírdethet...

A használt dolgaimat hírdethetem úgy,hogy euróval is fizethetnek érte? Illetve adhatok-e fel olyan hirdetést,hogy eurót vennék középárfolyamon?

Figyelt kérdés
Ezzel ugye megkerülném a pénzváltókat és a bankokat,ahol váltanak,de nekem szigorúan csak saját célra kellene,nem nyerészkedni

2023. febr. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóan gondolom.
2023. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maganszemelyek kozotti adasvetelnel nem kotelezo forintban fizetni. Penzt is valthatsz, de pl. a hamis penzeket hogyan szurod ki? Nem jo moka valahol kulfoldon fogdara kerulni mert az olcso eurodrol kiderul hogy hamis volt.
2023. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, nem olcsón akarok eurót venni,hanem tisztességtelennek tartom,hogy van egy vételi és egy eladási árfolyam és efölött még kezelési költséget is felszámol,ráadásúl úgy, hogy már csak akkor tudtam meg, mikor forintban fizette nekem ki az 50 euróst. Akkor pont én adtam el, mert nem kellett. Nyílván nem akkora tételről beszélek,hogy egy hamisítónak megérje velem bajlódnia,de vannak,akik jönnek haza a külföldi munkából és ők meg veszteséggel adják el az eurót a pénzváltóknak. Mind a két fél ugyanannyit veszít a pénzváltókon. És én arra sem látok garanciát, hogy a pénzváltótól nem kaphatok hamis pénzt. Miért ne?
2023. febr. 12. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A jövő egyre inkább ez lesz, egyre jobban kihagyva a lehúzós bűnöző államot ebből. Ezért támadják pont az országok a kriptopénzeket is, mert semmi lehetőségük nincs a kis enyves tolvaj-mancsukat rátenni az emberek közötti üzletekre.
2023. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenkem, 50 euro? En azt hittem ilyen 100-200e forintokrol van szo ahol mar szamit az eladasi es veteli arfolyam.
2023. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Éppen mikor mennyi. Akkor eladttam 50-et,azelött soha,mert nem érdekelt az euro és akkor az volt de hirtelen kellett a Forint,de szerintem ez mindegy is,hogy mennyi,vagy nem? Az összes megtakarított pénzemet át akarom apránként váltani és ha eladok valamit,annak az eladási árát is. Ott viszont százezrekről is lehet szó.
2023. febr. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!