Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudok a Vinted-en fizetni,...

Nikipolett11 kérdése:

Nem tudok a Vinted-en fizetni, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni Vinted-ről, az nem fontos, hogy mit. Az utasításokat végig, pontosan megcsináltam, de vagy egy piros x fogadott, vagy a "a fizetés sikertelen" ablakocska. Interneten sem találtam segítséget. A barátomtól is kértem tanácsot egy hete, végül ő megvette nekem, amit szerettem volna rendelni, utaltam neki pénzt rá, de nem szeretnék ebből rendszert csinálni. Kérem szépen segítsen, aki tud. Előre is nagyon köszönöm a segítő válaszokat.😊


U.i.: K&h-s vagyok, ha ez segítség.



2023. febr. 19. 21:03
 1/1 KingMazda válasza:

Szia!

Hasonló problémába ütköztem, de már tudom, hogy mi okozta a ❌-es elutasítást!

Nos, a Vintiden van egy virtuális pénztárca, amin az eladásból származó bevételed van! Amikor eladsz vmit, a vételár átkerül egy "függőben lévő összeg" fül alá!...de!..akkor, ha van az egyenlegeden már beérkezett bármilyen összeg,ami nem fedezi a vásárlásod összegét,vagy akár nincs, még bankkártyás vásárlással sem tudod kiegészíteni!

Sajnos meg kell várni, amíg az utolsó eladásodat a vevő lezárja, és átkerül a "függő összeg" a felhasználható keretbe! Ez vmi rendzerhiba lehet, hiszen így muszáj várni, amíg a vevőd le nem zarja a vásárlast!...ekkor kell gyorsan vásárolnod, mert innen tudsz egyből fizetni a Vinted ketetedből, vagy ha nincs ott elég pénz, akkor kiegészíted bankkártyásan!...azért jó ezt tudni, mert úgy látom sok regisztráló nem olvassa el pl. a szabályzatot sem, ergo ha eladsz vmit, akkor hiába nics gond az elküldött áruval, a vevő egyszerűen nem zárja le a vásárlást, tehát + 2 napot még várnod kell, amíg az autómata rendszer átküldi a pénzed!

Továbbá húzhatják a vevők abból adódóan is a vásárlás kimenetelét, vagy befejezését, ami a felhsználható keretedet akadályoztatja, hogy nem töltik le a Foxpost, vagy Packet Appokat, ergo nincs nyitókódjuk...ezért nem, vagy csak később veszik át a terméket!...ez mind mind idő...és a "függőben lévő összegeden" csücsül a pénz,és Te addig nem tudsz vásárolni, csak jön a❌

Remélem, ha késve is, de ezzel segítettem!

2023. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!