Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki küld nekem csomagot...

Ha valaki küld nekem csomagot külföldről de nem vagyok itthon hogy átvegyem akkor azt a futár a postára viszi?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Igen
2023. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Melyik futárszolgálat?
2023. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A DHL biztos nem viszi a postára.
2023. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az MPL szállítja, akkor esélyes, hogy idővel a postán köt ki, de még akkor is valószínűbb, hogy a raktárukban. Más futárszolgálat pedig szintén a saját raktárában gyűjti.
2023. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Futárszolgálat küld értesítést a kézbesítés előtt és tudod módosítani az időpontot, ha nem jó. Sőt, nemcsak az időpontot, de a kézbesítés helyét is tudod módosítani, másik címre, vagy csomagpontra.

Ha a posta, az MPL szállítja, akkor is értesítenek előtte, ők a postára szokták leadni és ott tudod átvenni.

2023. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!