Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok regisztrálni...

Miért nem tudok regisztrálni az MVM Next online ügyintézés-re? A villanyszámlát itt diktálom be,semmi baj sincs. Autómatikusan beenged,de viszont szeretnék regisztrálni olyan oldalra,ahol meg tudnám nézni a Földgázt? A többit lent találjátok.

Figyelt kérdés

Szóval próbálom elmagyarázni a kérdésem/kérésem.

Mint említettem a villanyszámlával nincs gondom.


Pedig ugyan ez az oldal.


A Földgázt meg tudom "intézni",pedig jó lenne,mert kíváncsi lennék a fogyasztásra.


Nem enged regisztrálni,pedig már csináltam új e-mail címet+jelszót is,semmi...


Mindig azt írja,hogy ehhez a fiókhoz már tartozik regisztráció,nagyon érdekes...


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget,és a hozzászólásokat,szép napot nektek!



2023. márc. 1. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ne csodálkozz, az MVM rendszere egy trágyadomb. Olyan, mint amit a szomszéd Pistike dobott össze házi feladatként.
2023. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát körülbelül így van...


Remélem majd valaki tud segíteni.

2023. márc. 1. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet az, hogy a már meglévő regisztrációdon belül (áram) fel kell venned a következő fogyasztási helyet (gáz), és akkor egy oldalon látod mind az árammal, mind a gázzal kapcsolatos dolgaidat?

Tehát nem két külön regisztrálás kell, hanem a mostanin belül valahol hozzá tudod adni a gázzal kapcsolatos fogyasztási hely adatait.


Nézz utána, kutakodj benne, miután beléptél az "áramos" oldaladra.

2023. márc. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Nagyon szépen köszönöm,jelzek,ha sikerült :)
2023. márc. 3. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!