Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 26 évesen saját hitelmentes...

26 évesen saját hitelmentes ingatlannal (telek, 10-15 millió) és 7 millió megtakarítással sikeresnek tartanád magad?

Figyelt kérdés

A telket mikor vettem, még 7 millió volt. Utoljára 16-ért kérték, de azóta egy kicsit mentek lejjebb az árak.

Illetve van egy örökölt ingatlanom, amiben lakom, de azt nem számolom ide, mivel azt nem én teremtettem elő.


2023. márc. 7. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Nem.
2023. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
A sikert ne (csak) pénzbe mérd. Egészséges vagy? A szüleid egészségesek? Jó munkahelyed van? Ezek legalább annyira fontosak mint hogy mennyi pénzed van..
2023. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha 16 éves korod óta gyárban gürizel érte akkor nem.

Ha tanultál, kultúrált munkád van, és így az utóbbi 1-2 évben tudtál ennyit megtakarítani, akkor határozottan igen.

2023. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
#2: A szüleinek mi köze ehhez? Jézusom..
2023. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
#4 mert neked nem fontos a szüleid egészsége vagy mi? Már bocs de nekem a családom ugyan annyira fontos mint saját magam.
2023. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Paris Hiltonhoz képest kutyafsza vagy, az afrikai csöveshez képest meg császár. A két véglet között döntsd el, te mennyire érzed sikeresnek magad.
2023. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egészséges vagyok, szüleimmel nem tartom a kapcsolatot. Nagyszülőkkel nőttem fel, nagypapám nemrég hunyt el. 4 éve dolgozom, a munkahelyemmel egészen decemberig meg voltam elégedve, azóta egyre több a probléma, és erősen gondolkodom a váltáson. És erre mondta haverom, hogy mit akarok én ugrálni, mikor ilyen sikeres vagyok.
2023. márc. 7. 22:36
 8/18 anonim ***** válasza:
#5: De nem arról volt szó, hogy mi a fontos.. Hanem hogy sikeres-e az egyén.
2023. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A siker pont az ami teljesen relatív, mit vársz válaszként?


Ugyanaz, mintha azt kérdeznéd gazdag vagy-e. Aki űrutazásra megy, ahhoz képest a telked a gyerek játszópénzének is kevés, aki meg albérletet nem tud fizetni 2 gyerekkel, nyilván úgy érzi, de jól megy neked.

2023. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ… ha ez volt a célkitűzésed, hogy ennyi idősen ilyen legyen a pénzügyi helyzeted, és ezt elérted, akkor sikeres vagy.
2023. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!