Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Statisztikailag melyik szerenc...

Statisztikailag melyik szerencsejátékkal lehet a legnagyobb eséllyel nyerni? 5ös 6os lottó? skandináv? Kenó? eurojackpot Luxor, nem a főnyereményekre gondolok feltéten hanem bármi kisebbre 10.000ft-tól felfelé akár. Vagy mind ugyan olyan D: szívás

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha a játékosnál lenne az esély a nyerésre, akkor nem neveznék szerencsejátéknak és a szerencsejáték Zrt már rég csődöt mondott volna.
2023. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Statisztikailag azt hiszem a skandináv lottó. De nyilván ott is rohadt kicsi az esély.
2023. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is úgy tudom, hogy a skandinávra van esély. Azt sokszor el is viszik. Gongolj bele, ha 2 mezőt töltesz ki, azt még 2 gépi is követi. Gyakorlatilag négy szelvényed van.


De ha szerencsejátékot mondtál, akkor tippmix. Ott van esély, ha ésszel játszol. De az más kategória. Többi szerencsejátékoz meg nem értem. Kenót pl. nem vágom. - Azt valaki amúgy összefoglalhatná.


Maga a szerencsejátékot meg amúgy nem ajánlom. Addiktív.

Aki tudja magáról ezt, annál a fékezés, önreflexiós készség nem árt.

2023. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Csak gratulálni tudok annak aki leszavazott. #1 voltam.


Egyesek meglepődnek azon, hogy évtizedek óta játszanak sé nem nyernek semmit.



amúgy meg az esélyek publikusak. Fent vannak a szerencsejáték.hu oldalon.

2023. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ugy látszik sokan szerencsejátékoznak, sok a kérdés.

Barmelyiknél lehet szerencséd, de nem tudom mennyire korrektek, hisz a mai világban olyan nagy a tudomány, hogy akár gepileg is ki lehet számolni mely az a szám amelyre senki sem tett.

Akkor hogy nyersz?

2023. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
A bevételeknek csak egy kis része képzi a nyereményalapot. A Szerencsejáték Zrt. nincs arra rászorulva, hogy csaljon.
2023. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Skandin. Mást nem is játszom.
nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Scream85 ***** válasza:
Luxor
febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!