Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Működnek a Packeta Z-Boxok?

Működnek a Packeta Z-Boxok?

Figyelt kérdés

Múltkor Vinted-en keresztül rendeltem csomagot a faluban lévő Z Box-ba. Engedte leadni a rendelést oda gond nélkül, de több nap után se érkezett meg a csomag, csak a depóban állt, ezért oda telefonáltam és azt mondták elromlott az automata, mert hogy nem nyílik, ezért az egyik átvevőhelyre vitték a közeli városba.

Most is akartam rendelni, és a Vinted alkalmazás megint engedné kiválasztani az automatát, de maga a Packeta alkalmazás azt írja, hogy nem fogad csomagokat az automata. És bármelyik Z Box -ra rámentem az országban mindegyiknél ezt írja, hogy nem fogad csomagokat. Most működnek ezek az automaták, vagy mi ez hogy országosan nekem mindegyikre azt írja hogy nem fogad csomagokat?



2023. márc. 18. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Megoldódott azóta...? Nálunk működik az automata.
2023. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, az app még mindig azt írja ,hogy nem fogadnak csomagokat…

De beszéltem a Packetával 1-2 hete, mondták hogy működik, üzemképes. Rendeltem is, működött tényleg. De pont tegnap láttam szerelőket ahogy szedik szét az automatát, ki is mentem, megkérdeztem mit csinálnak, mondták hogy túl kicsi volt a forgalma ezèrt lebontják,megszüntetik☹️☹️


De érdekes, mert 4 (!!) csomagot is várok a mostmár lebontott automatába, mind a 4 már a depóban van , a Packeta engem nem keresett meg hogy mi legyen vagy hova küldjék a csomagokat, tegnap én telefonálgattam hogy ilyenkor most mi van, esetleg más átvevőhelyre irányítják ilyenkor a csomagokat, ha igen akkor hova, de választ nem kaptam, azt mondták nem tudják, majd visszahívnak , szóval most nem tudom mi lesz, nem hívtak vissza, megint nekem kell őket keresni szerintem…..

De az is érdekes hogy még mindenhol látszik az automata, és még rendelni és engedne bele , pedig tegnap “megszűnt” , már nem is létezik, de mutatja.


Számomra nagyon gáz lett ez a Packeta, inkább kénytelen leszek a városba feljárni a foxposthoz :/

2023. ápr. 6. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!