Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó dolog a kripto?

Szerintetek jó dolog a kripto?

Figyelt kérdés
Ti hisztek benne hogy ez a jövő? Illetve tartotok valamilyen kriptót?

2023. márc. 18. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen tartok de nem sokat, 8 millió forintom van benne akkor tettem be amikor 32 000 USD re csökkent 1 BTC ára - eddig bukóban vagyok
2023. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Aki sok pénzt nyert rajta annak jó.


Nekem van, de kétségeim vannak affelől, hogy valaha profitálni fogok belőle. Pedig nem valami noname shitcoinom van. De úgy tűnik már egy ideje erősen leszálló ágba van a kriptóláz, és nem is várható változás.

2023. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb én is így vagyok vele 1#, de szerintem jó dolog.

Maga az egész koncepció, az egyedülállósága, a hamisíthatatlansága, stb.

Csak nem kellene más pénzekhez hasonlítgatni, hanem az emberek egymás közötti elszámolásaiba bevezetni lassanként, kihagyva a tolvaj kormányokat, hivatalokat, bankokat az egészből.

2023. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Igen, csak a btc
2023. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Sosem tartok benne tobbet 10-15 millio Ft-nal, de mindenkeppen van helye a befektetesek kozott.
2023. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Jó, csak nem arra amire használják.. meg amúgy sincs meg, hogy mire is lehet használni még.


Tolvaj kormányok nem fognak asszisztálni hozzá, hogy fizetőeszközként működhessen.

2023. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy vagyok vele én is, mint 5-ös.
2023. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem kellene más pénzekhez hasonlítgatni, hanem az emberek egymás közötti elszámolásaiba bevezetni lassanként, kihagyva a tolvaj kormányokat, hivatalokat, bankokat az egészből."

Ezt most is megteheted, ha van, aki elfogadja tőled, akkor direktben is fizethetsz vele, ha nem, akkor pedig eladhatod és az érte kapott pénzzel fizetsz.

2023. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ti hisztek benne hogy ez a jövő?"

Amíg lesz elektromos áram és internet, addig lesz jövője is. Illetve addig, amíg valaki ki nem talál helyette egy teljesen új technológiát.

Ha holnap megszűnik az elektromos áramellátás, akkor viszont gyakori sem lesz, tehát nem tudjuk itt megvitatni a kripto jövőjét. :)

Arannyal viszont akkor is lehet majd fizetni, úgy hiszem. :)

2023. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, btc és eth van. Hiszek benne, ha nem hinnék, akkor nem lenne
2023. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!