Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta már valaki a Dajka...

Olvasta már valaki a Dajka Gábor – Online Marketing és Pszichológia könyvet? Nem olcsó, és nem tudom, hogy megéri-e.

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg
2023. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám. Magát a konkrét könyvet nem olvastam, de hasonló jellegűt igen, és hidd el, ha egyet olvastál, olvastad mindet. Ezekről elmondható, hogy laikusoknak drága, szakembereknek felszínes. Az se teszi bizalomgerjesztőbbé, hogy egy google keresés után kiderült, hogy írt már könyvet a stratégiaépítésről, a vendéglátóiparról, most az online marketingről... Ezek olyan területek, amik kellően távol állnak egymástól ahhoz, hogy ne higgyem el, hogy valaki teljes értékű szakemberként tud működni mindegyikben.
2023. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Rákerestem! Bele lehet olvasni!


[link]


Én nem értem!

2023. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elbizonytalanítottatok.
2023. márc. 21. 09:20
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem olvastam a kérdéses könyvet, viszont ha érdekel a téma és nem fontos hogy a legújabb könyv legyen, érdemes lehet a könyvtárakban is keresgélni.
2023. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A könyvet nem tudom kommentálni, mert nem olvastam, de régóta marketing szakmai berkekben mozgok, D.Gábor az egyik legcringebb szakember ,akit valaha láttam. Elég megnézni a színvonalasabb marketing csoportok előzményeit a nevével.
2023. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősömmel beszéltünk a könyvről. Egy multinál dolgozik itt Győrben, és a cége többet is rendelt a könyvből, mert a tulaj egyszer elhívta hozzájuk Dajkát és kiborította a marketing osztályt. A vezető marketingest kirúgták, és kerestek újat.


A hét végére kölcsön tudja adni nekem. Már nagyon kíváncsi vagyok.

2023. márc. 24. 06:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom egyébként mi ez a pörgés a könyvön, van azon kívül kismillió marketing könyv itthon is. De a szóban forgó embert ismerve azon sem csodálkoznék, ha te vagy az kérdező és gerillamarketingelsz:D
2023. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ugyanezt érzem, gerillamarketing.

A "kiborította" tipikus Dajka kifejezés, nem rúgnak ki multis vezetőt egy ilyen senki miatt.

Egy szexista, frusztált csávó, akinek nincs diplomája, sötét mindenhez és büszkén gyárt káros álhíreket.

A könyvbe beleolvastam én is, semmi nincs normálisan lehivatkozva, felszínes, kb. egy gimis fogalmazás.

2023. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Dajka Gábor egy vicc. :D


Szegényke nagyon sötét, azt gondolja, ha "szakértőkkel" dolgozik, akkor hiteles lesz.


Esküszöm az állítólagos újságírók, pszichológusok, akikkel dolgozik nagyobb üzletemberek, mint ő, mert látják mekkora gyökér, elismerésre éhes ember, viszont talán még érettségije sincs, így kénytelen súlyos pénzeket fizetni egy egyszerű könyv szövegértéséhez is. :D


Nem csoda, hogy kerülik a nők, durván incel vibe-ot hoz minden megnyilvánulása.

2023. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!