Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valahol Magyarországon tanterm...

Képernyőkép kérdése:

Valahol Magyarországon tantermi tőzsdetanfolyam? Ahol a tőzsde indikátorokat tanítják például meg az összes többit ami az árfolyam megjosolásáhozahhoz kell, kitérve a kriptó tőzsdékre is.

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 05:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fekudj vissza balazska. Ilyen nem letezik, ha letezne akkor vegtelen penzt keresnenek vele es nem kene hozzad hasonlo gazdagodjunk meg 1 perc alatt tipusu embereknek arulni
2023. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Rossz helyen tájékozódsz, évek az ilyesmit megtanulni utána pedig meggazdagodni is évekbe, evtizedekbe telhet.


Bilibe lóg a kezed.

2023. márc. 24. 06:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Rendben van, en szoltam... sok sikert!
2023. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első lépés az hogy elfelejted a befektetett energia nélküli egyperces meggazdagodást. Ha ez megy akkor valamivel többet fog érni a véleményed.
2023. márc. 24. 06:17
 5/12 anonim ***** válasza:
:)) koszi de nem erdekel mit gondolsz a velemenyemrol, 6 eve tozsdezek foleg kriptoban de meme reszvenyekkel is sikerult par milliot osszehozni, kozel a betett penzem 6 szorosanal vagyok jelenleg es ha a btc eleri a 36000-usd arfolyamot akkor 7x lesz. Soha nem hasznaltam technikai elemzest hanem sajat szabalyrendszer alapjan probalok vasarolni vagy eppen shortolni amit a kezdeti bukoim illetve tapasztalatlansagom alapjan allitottam fel.
2023. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Előbb még nem létezett, most meg már csinálod:)). Téged már ismerlek ezt már előadtad más kérdésben is.

Talán találsz olyat akit nmegetethetsz a hülyeségeddel, de nem én leszek az.

Itt csak egy troll vagy aki még a kérdésre se képes válaszolni.

2023. márc. 24. 07:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Te meg szoveget se birsz ertelmezni :))))) balazskama mar reggel reszeg vagy :)))
2023. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értelmetlen írást értelmezni? Egyéb zseniális ötlet?
2023. márc. 24. 08:35
 9/12 anonim válasza:
2023. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kecskeméti István könyveit ajánlom, meg egy árfolyamelemzőt pl. Tradingview-t. Gyakorolni és értelmezni kell a leírtakat.

Válassz ki egy részvényt és "jósolj". Bár jósolni nem lehet, mert minden indikátor múltbeli adatokból van számolva. Ja és a leírt képleteket is elemezd, milyen adatokból számol, hány periódusra. Na meg összhangban van-e a fundamentális dolgokkal.

Ami még jó: Elemzésközpont. Bár kicsit túl sok a rizsa, de mindenképpen hasznos főleg kiegészítve egy könyvvel. Jelenleg az OTP részvényét ajánlom tanulásra. Ott sok minden van klasszikus tankönyvi alakzat célárral. Negyedéves jelentés is történt, bankpánik is van. Erre rajzolj Fibonacci szinteket és elemezd. Jó kis tankönyvszerinti példa lesz.

2023. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!