Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy oldalon ahonnan rendelni...

Egy oldalon ahonnan rendelni szeretnék, csak Barionnal lehet fizetni. Megbízható fizetési mód ez?

Figyelt kérdés
Elég ijesztőnek tűnik nekem, hogy a bankkártyám minden adatát meg kell adni. Még sose fizettem online, kezdő vagyok ilyenekben.

2023. márc. 28. 21:02
A kérdező szavazást indított:
megbízható
nem megbízható
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Yettel feltöltés is a Barionon keresztül működik.
2023. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a sanda gyanúm, hogy tizenpáréves lehetsz, aki most rendelt először a Sheinről :D


Miért, hogy szeretnél online fizetni, ha nem a kártya adataid megadásával? Ez mindenhol így megy. valahogy be kell azonosítaniuk a kártyát, hogy miről akarsz fizetni. Adatok nélkül elég nehéz.

Igen, a Barion biztonságos.

2023. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg jobb kártyád van. Egy barlangban élsz?
2023. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen megbízható.Ha mégis csalásba esnél csak szólok,hogy 56 napon belül vissza lehet a trazakciót hívni.
2023. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!