Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dollar tulajdonosok milyen...

Dollar tulajdonosok milyen kilatasok elott allnak?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok aki dollárról rendelkezik jelenleg a jövőben milyen kilátások elé nézhet? Én magam is váltottam át kb. 1,5 millió Ft-ot anno ami most 1.1-et ér.

2023. márc. 31. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha bárki tudná, szanaszét shortolná / longolná a piacot és multimilliárdos lenne. Az ilyen kérdéseknek semmi értelme nincs. Minden amit eddig a másodpercig tudni lehet, és jósolni lehet, már beárazta a piac. Nem vagy okosabb azoknál akik nagyban kereskednek. Amit pedig még nem lehet tudni, értelemszerűen csak vaktában lövöldözés.
2023. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább a te válaszodnak nincs semmi értem. A kérdésem így szólt: “Ti mit gondoltok…”

Tehát olyanoknak a véleményére vagyok kíváncsi akik esetleg jártasak a témában sokkal jobban mint én (én nem nagyon vagyok képben)

2023. márc. 31. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Befektetik a dollárjukat, és jól keresnek a befektetésen.


Ennyire egyszerű.

2023. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én még 385-ön vettem. Most várok. Fog ez még fentebb menni. Tippem szerint 1 éven belül visszamegy 400 fölé. Én nem sietek.
2023. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem sürgős csak hallottam olyan pletykákat hogy elfog értéktelenedni es most parazok kicsit. Annyira nem vágom most a gazdasági helyzet milyen ezért is érdeklődnék okosabbaktól hogy hogy látják a szituációt
2023. márc. 31. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A jegybankpénz természetéből adódóan elértéktelenedik, nem az a funkciója hogy megtakarítási forma legyen, hanem hogy a fizetési forgalomban részt vegyen. Érthetetlen, egyesek miért kuporgatnak pénzt.
2023. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Kevés pénzt váltogatni semmi értelme sincs. Jelenleg a dollár és az euro árfolyamot a magyar magas kamatszint befolyásolja, ha a kamatok lejjebb mennek, akkor az árfolyamok emelkedni fognak. Kérdés, hogy az állam meddig hajlandó 18%-on finanszírozni az államadósságot, szerintem erre már nem sok lehetőség van.


Én sokkal több dollárral játszom. Azzal megéri. A havi 2% eredmény nem túlzott elvárás, de ehhez tényleg sok pénz kell.

2023. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Igen, én is erről tettem fel kérdést, hátha valaki közelebb van a tűzhöz, mikor döntik be a dollárt, 3 tervről is tudok.

Nem láttam olyan prognózist, miszerint 385 fölé menne. Deviza vagy valuta?

2023. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

"Igen, én is erről tettem fel kérdést, hátha valaki közelebb van a tűzhöz, mikor döntik be a dollárt, 3 tervről is tudok."


:D :D :D :D :D

Persze, jó kis összeesküvés elméletek! Hajrá! Aki szerint bedől a dollár, az miért nem shortolja komoly pénzzel? :D

2023. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdés, hogy az állam meddig hajlandó 18%-on finanszírozni az államadósságot, szerintem erre már nem sok lehetőség van."


Jelenleg a csodavárás állapotában van a gazdasági vezetés. A 18% kamattal megállították a forint mélyrepülését, de 2 dolog biztos:

- ezt sokáig nem lehet bírni

- ha leviszik a kamatot, vagy jön bármi turbulencia (lásd az CS és az amerikai bankok), akkor a forintot találják meg elsőnek


Most várják, hogy hátha valami olyan történik, ami megoldja a problémájukat (mondjuk az unió hirtelen úgy dönt, hogy mégis folyósítja a pénzt, amivel megoldható lenne a forint megtartása és a kamatok csökkentése)

2023. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!